środa, 18 września 2019

Nierozłączki - Lilka i Pestka biją rekord świata, Heca z opiekunkąLilka i Pestka to dwie urocze 7-latki, z którymi nie sposób się nudzić. Sprawdź, jakie przygody czekają je w tym tomie.

W klasie była cisza, ponieważ każde dziecko miało zapoznawać się w tym czasie z jakąś książeczką. Nauczycielka podsunęła jednej z przyjaciółek publikację z rekordami świata. Kolegom dziewczynek się tak spodobała, że każdy postanowił ustanowić swój własny rekord.

Lilka i Pestka to dwie dziewczynki, które mają zwariowane pomysły. Nie są one w żaden sposób niebezpieczne, ale mogą być straty w produktach. Tym razem dziewczynki postanowiły ustanawiać swój nowy rekord. Czy im się to udało?

,,Nierozłączki. Lilka i Pestka biją rekord świata" to publikacja, którą można czytać bez znajomości poprzednich części.

~*~Opiekowanie się młodszym rodzeństwem wcale nie jest takie proste. Czy Lilka i Pestka miały dobrą opiekunkę?

Tym razem rodzice dziewczynki postanawiają wyjść. Siostrą ma zajmować się 11-letnia Ania, która za swoje zadanie otrzyma wynagrodzenie. Mała psotnica z koleżanką nie zamierza jej jednak tego ułatwiać. Czy Anka jakoś podoła temu zadaniu?

Cała seria jest bardzo śmieszna i zabawna. Lilka i Pestka to dwie 7-latki, które mają bardzo różne pomysły. Z nimi na pewno nie można się nudzić. Książkę czyta się naprawdę szybko. Całość okraszają ołówkowe ilustracje. Niewątpliwym plusem tej serii jest to, że można ją czytać bez znajomości poprzednich tomów.

..Lilka i Pestka. Heca z opiekunką" opowiada o tym, jak wpędzić osobę pilnującą w poczucie winy i wybrnąć w tego bez szwanku. Kod ważny od 18-30.09.
   
recenzjekiti


Moja ocena: 5/6

Wpis powstał w ramach współpracy z Wydawnictwem Egmont.

Brak komentarzy:

Publikowanie komentarza