środa, 18 września 2019

,,Spirit Riding Free"Na początek proponuję zapoznanie się właśnie z tą pozycją. To właśnie z niej dowiemy się, kim są główni bohaterowie, jak wygląda miasteczko, co się w nim znajduje. Nie zabraknie quizów, miejsc do rysowania, karteczek, które można wykorzystać w dowolny sposób. Publikacja naprawdę zasługuje na uwagę. Jest bardzo starannie wydana i spodoba się nie tylko miłośnikom koni. Doskonale wprowadzi nas w tematykę nowej serii.

Trzy przyjaciółki bardzo lubiły zajmować się końmi, każda z nich miała zresztą swojego wierzchowca. Pewnego razu jednak stało się coś niespodziewanego, w rezultacie czego jedna z nich musiała zarobić pieniądze. Dziewczynki postanowiły zorganizować wakacyjne półkolonie. Co  z tego wyniknęło? Publikacja bardzo mi się podobała zarówno pod względem wydania - jest sporo ilustracji, fabuła przeplata się z zapiskami z pamiętnika, jak i głównego przesłania tej historii. Seria ,,Spirit Riding Free" z całą pewnością zasługuje na uznanie nie tylko miłośników koni.

,,Spirit Riding Free. Księga zadań" doskonale sprawdzi się jako dopełnienie innych książeczek o bohaterkach i ich mustangach. Zbiór zawiera bardzo różnorodne zadania. Jest sporo labiryntów, sudoku, łączenie kropek, szukanie brakujących elementów, zaznaczanie sekwencji wzorów. Nie zabrakło także czasu na własną twórczość, przemalowywanie obrazka w kratki, naklejania naklejek. Książeczka ma naprawdę niezwykle różnorodne zadania, dzięki którym jeszcze bardziej polubimy tę serię.Moja ocena: 5/6

Wpis powstał w ramach współpracy z Wydawnictwem Egmont.

1 komentarz: