Zostań konsultantką Avon

Zostań konsultantką Avon

 Sklep Avon

to marka produktów kosmetycznych popularna na polskim rynku. Warto z tego skorzystać. Zostań konsultantką Avon i korzystać z dodatkowych zniżek od 15% do 45 %, a oprócz tego otrzymaj produkty z programu dla nowych konsultantek. Dodatkowo możesz polecać kosmetyki znajomym, dając im bezpłatne katalogi z nowościami firmy. Proces rejestracji jest prosty, bezpłatny i nie ma konieczności kupowania czegoś co miesiąc. Oferta firmy Avon jest tak szeroka, że każdy na pewno znajdzie coś dla siebie.

sobota, 14 marca 2020

,,Przygody Żabki Ludwiki” Wanda Daszyńska

Wydawnictwo: WFW
Data wydania: 2013
Format: Książka
Liczba stron: 26

Do kupienia: Gandalf

Gdy zobaczyłam tę pozycję wiedziałam, że będę chciała się z nią zapoznać. Tym razem intuicja także mnie nie zawiodła i byłam zachwycona podczas czytania tej krótkiej książeczki.

Główną bohaterką była żabka Ludwika, która zapragnęła mieć nowe buty, ubranie, czy pragnęła, aby słowik dla niej zaśpiewał. Była ona bardzo pomysłowa, chciała mieć rzeczy, których nikt nie miał. Wiązało się to jednak z tym, że były one niewygodne i nie nadawały się do otoczenia, w którym mieszkała. Pomocną dłoń wyciągała do niej sowa Kaja, która zawsze ratowała żabkę z opresji…

Bajeczka pomimo tego, że jest bardzo cieniutka zawiera wiele ważnych prawd, składa się z trzech króciutkich opowiadań. Całości dopełniają doprawdy przepiękne ilustracje. Napisana jest rytmicznie, czyta się bardzo szybko i z przyjemnością. Doskonale sprawdzi się w roli prezentu dla najmłodszych, choć i trochę starsi czytelnicy będą zachwyceni.

Moja ocena: 5/6

Książka została przeczytana w ramach wyzwania WyPożyczone


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz