Zostań konsultantką Avon

Zostań konsultantką Avon

 Sklep Avon

to marka produktów kosmetycznych popularna na polskim rynku. Warto z tego skorzystać. Zostań konsultantką Avon i korzystać z dodatkowych zniżek od 15% do 45 %, a oprócz tego otrzymaj produkty z programu dla nowych konsultantek. Dodatkowo możesz polecać kosmetyki znajomym, dając im bezpłatne katalogi z nowościami firmy. Proces rejestracji jest prosty, bezpłatny i nie ma konieczności kupowania czegoś co miesiąc. Oferta firmy Avon jest tak szeroka, że każdy na pewno znajdzie coś dla siebie.

niedziela, 15 marca 2020

,,Coraz większy mrok" Colleen Hoover

Wydawnictwo: Otwarte
Data wydania: 2019
Format: Książka
Liczba stron: 320
Do kupienia: Gandalf

Colleen Hoover ma w swoim dorobku same młodzieżowe romanse, w których poruszała także poważniejsze tematy. Niedawno na rynku ukazał się pierwszy thriller psychologiczny autorki.
Czasem niespodziewane spotkanie może zaowocować czymś więcej. Lowen przez przypadek spotkała Jeremy’ego, a następnie okazało się, że spotkali się na jednym spotkaniu. Żona mężczyzny, znana autorka uległa wypadkowi. Szukano innej pisarki, która mogłaby dopisać brakujące trzy tomy serii. Ich wybór padł na Lowen, która miała przeprowadzić się do domu autorki, by lepiej rozeznać się w jej materiałach. Nowoprzybyła szybko natrafiła na niepokojący dokument…
Czytałam kilka romansów autorki i miałam względem nich mieszane uczucia. Jedne podobały mi się bardziej, a inne mniej. Z racji tego, że thrillery psychologiczne lubię postanowiłam skusić się na ,,Coraz większy mrok” i nie żałuję. Choć nieco za wcześnie domyśliłam się kilku faktów, to i tak czytałam tę powieść z przyjemnością. Najbardziej podobał mi się pomysł na fabułę, która okazała się dość nietuzinkowa.

,,Coraz większy mrok” to pozycja, z którą przyjemnie spędziłam kilka godzin. Nie żałuję, że postanowiłam się z nią zapoznać. Biorąc pod uwagę, że to pierwszy thriller psychologiczny autorki, wypada on dość dobrze na tle innych książek z tego gatunku.

Moja ocena: 4.5/6

Książka została przeczytana w ramach wyzwania WyPożyczone


2 komentarze:

  1. Twoja pozytywna recenzja zachęca mnie do lektury tego thrillera.

    OdpowiedzUsuń
  2. Lubię twórczość tej autorki, więc chętnie przeczytam tą książkę :D
    Pozdrawiam! wy-stardoll.blogspot.com

    OdpowiedzUsuń