sobota, 14 marca 2020

,,Głosy zza światów" Remigiusz Mróz

Wydawnictwo: Filia
Data wydania: 2020
Format: Książka
Liczba stron: 448
Do kupienia: Gandalf

,,Głosy zza światów” Remigiusza Mroza to kontynuacja świetnych ,,Listów zza grobu” tego autora.
Seweryn Zaorski obecnie nie miał żadnej legalnej pracy, za to na utrzymaniu dwie córeczki. Jego kontakty z Kają także ograniczały się do naprawdę niezbędnego minimum. W życiu Seweryna znów miało się wiele wydarzyć. Znaleziono zamordowaną na oko 7-letnią dziewczynkę. Czy Zaorski miał coś z tym wspólnego?
Remigiusz Mróz pisze naprawdę świetne historie, z którymi zapoznaję się z ogromną przyjemnością. Nie inaczej było w przypadku jego najnowszej publikacji. Autor nie boi się poruszania trudnych tematów, takich, jak morderstwa dzieci, pedofilia i nie tylko. Całość do przodu gra z niesamowitą prędkością, tym bardziej, że Zaorski znów odgrywa w niej kluczową rolę.
Bardzo lubię twórczość tego polskiego autora, gdyż jego książki są naprawdę bardzo ciekawym przerywnikiem między innymi lekturami. W tej publikacji Remigiusz Mróz przedstawia nam słodko-gorzką historię, która nie dla wszystkich skończy się dobrze.

,,Głosy z zaświatów” Remigiusza Mroza to drugi tom serii, który należałoby czytać właśnie w takim porządku, gdyż kluczowe są tutaj losy między głównymi bohaterami cyklu.

Moja ocena: 5.5/6

Książka została przeczytana w ramach wyzwania WyPożyczone


1 komentarz: