Zostań konsultantką Avon

Zostań konsultantką Avon

 Sklep Avon

to marka produktów kosmetycznych popularna na polskim rynku. Warto z tego skorzystać. Zostań konsultantką Avon i korzystać z dodatkowych zniżek od 15% do 45 %, a oprócz tego otrzymaj produkty z programu dla nowych konsultantek. Dodatkowo możesz polecać kosmetyki znajomym, dając im bezpłatne katalogi z nowościami firmy. Proces rejestracji jest prosty, bezpłatny i nie ma konieczności kupowania czegoś co miesiąc. Oferta firmy Avon jest tak szeroka, że każdy na pewno znajdzie coś dla siebie.

Kontakt i współpraca

Mam na imię Martyna. Jestem absolwentką filologii rosyjskiej na UMK w Toruniu. Blog prowadzę od 10.12.2012 r. Moje ulubione gatunki to literatura dziecięca i młodzieżowa, fantastyka, kryminał, powieść obyczajowa. Oprócz tego, od ponad 15 lat należę do ZHP. W wolnym  czasie tworzę origami. Uwielbiam podróżować, stąd pomysł na założenie z siostrą bloga podróżniczego www.pojedztam.pl


Miło mi powitać Cię na moim blogu.

Chętnie podejmę współpracę z autorami, portalami, księgarniami i wydawnictwami. Moje ulubione gatunki to literatura dziecięca, fantastyka, kryminał, literatura młodzieżowa, powieść obyczajowa. 

W ciągu miesiąca zapoznaję się zazwyczaj z kilkudziesięcioma książkami dla dzieci i dorosłych. Czytanie to dla mnie idealny  sposób na spędzenie wolnego czasu.  

Książki staram się recenzować w ciągu 2 tygodni. Decyduję się tylko na te pozycje, co do których jestem przekonana, że przypadną mi do gustu. 

Jeżeli są Państwo zainteresowani współpracą, zachęcam do kontaktu:

recenzjekiti@gmail.com


Obecne współprace:

Wydawnictwo Albatros
Znak
Media Rodzina 
Jaguar
Egmont
Harper Kids 

Serdecznie dziękuję za zaufanie!Brak komentarzy:

Prześlij komentarz