Zostań konsultantką Avon

Zostań konsultantką Avon

 Sklep Avon

to marka produktów kosmetycznych popularna na polskim rynku. Warto z tego skorzystać. Zostań konsultantką Avon i korzystać z dodatkowych zniżek od 15% do 45 %, a oprócz tego otrzymaj produkty z programu dla nowych konsultantek. Dodatkowo możesz polecać kosmetyki znajomym, dając im bezpłatne katalogi z nowościami firmy. Proces rejestracji jest prosty, bezpłatny i nie ma konieczności kupowania czegoś co miesiąc. Oferta firmy Avon jest tak szeroka, że każdy na pewno znajdzie coś dla siebie.

sobota, 21 marca 2020

,,Lilka i spółka", ,,Lilka i wielka afera", ,,Mateusz i zapomniany skarb" Magdalena Witkiewicz

,,Lilka i spółka", ,,Lilka i wielka afera", ,,Mateusz i zapomniany skarb" Magdalena Witkiewicz


W ostatnim czasie miałam okazję zapoznać się z trzema książkami Magdaleny Witkiewicz, o których chciałabym Wam dzisiaj napisać.

,,Lilka i spółka" opowiada o tym, ze z powodu niesprawności fizycznej jednej z sióstr całe rodzeństwo musiało wybrać się na wakacje do innej ciotki. Nazywali ją baba Jagą i nie mieli wielkiej ochoty by tam jechać. Na miejscu robili wszystko, by ciocia wysłała ich do Amalki.

,,Lilka i wielka afera" to kolejne wakacje, które rodzeństwo spędza już w Amalce, co ich niesamowicie cieszy, Niestety, tutaj też mają do czynienia w pewną sprawą, która wymaga natychmiastowego działania.

,,Mateusz i zapomniany skarb" to już następne wakacje, które rodzeństwo spędza w Amalce. Tym razem narratorem jest Matewka, który podsłuchuje rozmowę dorosłych i dowiaduje się o zapomnianym skarbie. Dzieci postanawiają go poszukać.

Wszystkie książeczki przeznaczone są dla młodszego czytelnika. Zabawne jest w nich to,że bohaterowie każde powiedzenie biorą dosłownie i wynikają z tego różne śmieszne sytuacje. Publikacje czyta się szybko i ze sporym zainteresowaniem.

Moja ocena: 4.5/6

Książka została przeczytana w ramach wyzwania WyPożyczone


1 komentarz:

  1. Mam dwie części przygód tych bohaterów. Kalina będzie w przyszłości czytała.

    OdpowiedzUsuń