piątek, 20 marca 2020

,,Spirit Riding Free. Przyjaciółki na zawsze", ,,Spirit Riding Free. Wesoła kolorowanka z zadaniami"Seria ,,Spirit Riding Free" zyskuje coraz więcej uznania, a jej główne tematy, czyli przyjaźń i konie na pewno zainteresują dzieci w różnym wieku.

Przerwa wiosenna dla trzech przyjaciółek miała oznaczać rozłąkę. Każda z nich musiała spędzić ją w inny sposób. Jedna z nich wyjechała do miasteczka, by tata mógł tam pracować. Druga z koleżanek spędzała wakacje u dystyngowanego wujostwa i postanowiła się do tego przygotować. Trzecia miała pomóc tacie i zorganizować zajęcia dla dzieci, które przyjadą na ich ranczo. Czy wszystko się udało?

Książka jest już dość obszerna, zawiera całkiem mało ilustracji. Tekstu jest dużo, ale jest on pisany sporej wielkości czcionką. Wszystkie przyjaciółki spędzają ciekawie przerwę wiosenną. Czy jednak potrafią poradzić sobie bez swojego wsparcia?

,,Spirit Riding Free. Przyjaciółki na zawsze" to książka, którą można czytać jako oddzielną całość, gdyż najważniejsze informacje są tutaj podane.

Połączenie kolorowanki z różnorodnymi zadaniami mogło wyjść tej serii tylko na dobre.

W publikacji przeważają przede wszystkim duże ilustracje do kolorowania, ale nie zabrakło także zadań, z którymi może zmierzyć się odbiorca. Jest kółko i krzyżyk, szukanie różnic i nie tylko. Różnorodność zadań przeplatanych kolorowankami sprawia, że z tą pozycją nie można się nudzić.

Miłośnicy serii Spirit Riding Free na pewno będą tą publikacją zachwyceni. Uzupełnienie całości zajmie co najmniej kilka godzin, a jeśli profesjonalnie zabierzemy się do kolorowania zabierze nam to jeszcze więcej czasu. Jest to więc wydatek na długie godziny wolnego.

,,Spirit Riding Free. Wesoła kolorowanka z zadaniami" to naszpikowana zadaniami i kolorowankami książka, która przypadnie do gustu miłośnikom serii i koni.Moja ocena: 5/6

Wpis powstał w ramach współpracy z Wydawnictwem Egmont.


1 komentarz:

  1. Takie coś na pewno by bardzo zainteresowało dzieci.Jestem tak naprawdę pewny tego na 100 procent.

    OdpowiedzUsuń