sobota, 7 grudnia 2019

,,Dziennik Noel" Richard Paul Evans

Wydawnictwo: Znak
Data wydania: 2019
Format: Książka
Liczba stron: 304
Do kupienia: Gandalf

Richard Paul Evans pisze niezwykle wzruszające i życiowe publikacje. Niedawno ukazała się najnowsza, stanowiąca początek serii z Noel.

Jacob nie miał szczęśliwego dzieciństwa. Od tamtego czasu minęło jednak już wiele lat i obecnie jest bardzo poczytnym pisarzem. Cały czas śni mu się pewna kobieta, a dodatkowo sprawy z przeszłości dadzą o sobie znać, gdy będzie musiał wybrać się w rodzinne strony. Czy znajdzie w tamtym wyjeździe ukojenie?

Bardzo lubię wszystkie książki zagranicznego pisarza, choć nie przepadam szczególnie za literaturą obyczajową. Coraz bardziej się jednak do niej przekonuję, a Richard Paul Evans jest jednym z moich ulubionych autorów, piszących w tym gatunku.

Książki pisarza są bardzo życiowe, nostalgiczne i zmuszające do refleksji. Ich atutem jest także to, że doskonale nastrajają i czyta się je szybko. Zawsze z niecierpliwością wyczekuję jego kolejnych nowości, gdyż wiem, że się nie zawiodę.

,,Dziennik Noel" Richarda Paula Evansa to doskonała publikacja, która pokazuje, jak wielką ulgę może przynieść nam wybaczenie.

Moja ocena: 6/6

Książka została przeczytana w ramach wyzwania WyPożyczone1 komentarz: