Zostań konsultantką Avon

Zostań konsultantką Avon

 Sklep Avon

to marka produktów kosmetycznych popularna na polskim rynku. Warto z tego skorzystać. Zostań konsultantką Avon i korzystać z dodatkowych zniżek od 15% do 45 %, a oprócz tego otrzymaj produkty z programu dla nowych konsultantek. Dodatkowo możesz polecać kosmetyki znajomym, dając im bezpłatne katalogi z nowościami firmy. Proces rejestracji jest prosty, bezpłatny i nie ma konieczności kupowania czegoś co miesiąc. Oferta firmy Avon jest tak szeroka, że każdy na pewno znajdzie coś dla siebie.

poniedziałek, 22 kwietnia 2024

,,Dobranoc, Muminku. Muminki. Książeczki kartonowe" i ,,Najlepsi przyjaciele. Muminki. Książeczki kartonowe"

Muminki to czasy mojego dzieciństwa, więc z przyjemnością postanowiłam skusić się na nowe przygody, które mogły przydarzyć się Muminkom.

 ,,Dobranoc, Muminku. Muminki. Książeczki kartonowe"


Każdy z nas czasem może mieć problem z wieczornym zaśnięciem. Tak było też w przypadku Muminka, który nie mógł tego zrobić. Pomocą służyli mu zarówno rodzice, jak i przyjaciółka.

Nie sposób nie zwrócić uwagi na to, jak w każdej sytuacji ważna jest pomoc bliskich, także choćby w momencie, gdy nie można zasnąć.


Przebywanie w towarzystwie najlepszego przyjaciela zawsze przynosi wiele radości. Pewien był tego także Muminek, któremu.zrobilo się smutno, ponieważ Włóczykij miał wrócić dopiero wiosną. Czy reszta przyjaciół zostawiła go samotnie?

Książka genialnie zwraca uwagę na to, że, być może, można mieć tylko jednego najlepszego przyjaciela. Nie oznacza to wcale, że nie jest się lubianym także przez inne osoby.Publikacje zostały wydane w prostokątnym formacie. Każda z nich zawiera kartonowe strony, obrazki typowe dla tej serii oraz stosunkowo niewiele tekstu. Są to czytanki dla malucha, który dopiero poznaje świat. Seria dzięki żywym kolorom z pewnością zainteresuje młodego odbiorcę.

Wpis powstał w ramach współpracy z wydawnictwem       
 

1 komentarz: