Zostań konsultantką Avon

Zostań konsultantką Avon

 Sklep Avon

to marka produktów kosmetycznych popularna na polskim rynku. Warto z tego skorzystać. Zostań konsultantką Avon i korzystać z dodatkowych zniżek od 15% do 45 %, a oprócz tego otrzymaj produkty z programu dla nowych konsultantek. Dodatkowo możesz polecać kosmetyki znajomym, dając im bezpłatne katalogi z nowościami firmy. Proces rejestracji jest prosty, bezpłatny i nie ma konieczności kupowania czegoś co miesiąc. Oferta firmy Avon jest tak szeroka, że każdy na pewno znajdzie coś dla siebie.

poniedziałek, 22 kwietnia 2024

,,Rozwód" Moa Herngren

 ,,Rozwód"


Książki poruszające trudne tematy są naprawdę ważne dla odbiorców zainteresowanych konkretnym zagadnieniem.

Zazwyczaj dla drugiej połówki poruszenie tematyki rozwodu okazuje się zaskoczeniem. Tak było także w przypadku pary w ,,Rozwodzie", który napisała szwedzka pisarka, Moa Herngren.

Pozycja pokazuje, że rozwód jest trudnym przeżyciem dla wszystkich zainteresowanych. Napisanie książki z dwóch punktów widzenia jest naprawdę genialnym rozwiązaniem. 

Jest to jedna z tych książek które mogą być ciekawą lekturą do rozmowy dla dorosłych. Na pewno jest się czym zainteresować, jeśli właśnie w danej rodzinie także ma dojść do rozwodu. Dzięki tej pozycji można zauważyć, jakie błędy są lub były do uniknięcia. 

,,Rozwód", który napisała Moa Herngren, to przystępna lektura, która porusza nie tylko trudny temat rozwodu.

Wpis powstał w ramach współpracy z wydawnictwem.

2 komentarze:

  1. Myślę, że książka znajdzie swoich odbiorców.

    OdpowiedzUsuń
  2. Cenna pozycja, szczególnie dla tych, którzy zmagają się z podobnymi problemami w życiu.

    OdpowiedzUsuń