Zostań konsultantką Avon

Zostań konsultantką Avon

 Sklep Avon

to marka produktów kosmetycznych popularna na polskim rynku. Warto z tego skorzystać. Zostań konsultantką Avon i korzystać z dodatkowych zniżek od 15% do 45 %, a oprócz tego otrzymaj produkty z programu dla nowych konsultantek. Dodatkowo możesz polecać kosmetyki znajomym, dając im bezpłatne katalogi z nowościami firmy. Proces rejestracji jest prosty, bezpłatny i nie ma konieczności kupowania czegoś co miesiąc. Oferta firmy Avon jest tak szeroka, że każdy na pewno znajdzie coś dla siebie.

poniedziałek, 27 listopada 2023

,,Nigdy przenigdy" Emilia Jachimczyk

,,Nigdy przenigdy"


,,Nigdy przenigdy" Emilii Jachimczyk porusza temat pierwszej miłości.

Pierwsza miłość, miłosne uniesienia, nieśmiały dotyk dłoni, ust... W tym wszystkim główna bohaterka, która była idealna i myślała, że tak już zostanie. Czy przyjaźń z kolegą miała przerodzić się w miłość?

Emilia Jachimczyk stworzyła doskonałą publikację, od której nie sposób się oderwać. Pełna napięcia, elektryzującego uczucia, jakie połączyło tych dwoje nastolatków. Idealna dziewczyna, przyjaźń, nadzieja, te składowe pojawiały się przez cały utwór. Nie sposób nie trzymać kciuków, tylko czy tylko one będą wystarczające?

,,Nigdy przenigdy" Emilii Jachimczyk to powieść pełna pasji, ekspresji, idealna, by wrócić we wspomnieniach do czasów, kiedy sami mieliśmy kilkanaście lat. Pozycja obowiązkowa dla każdego nastolatka. Miłość czeka za rogiem, teraz czas na lekturę. 

Moja ocena: 5/6

Za egzemplarz książki do recenzji dziękuję wydawnictwu Jaguar.


 

3 komentarze:

  1. Nie widziałam jej w żadnej księgarni, a brzmi interesująco. Młodym czytelnikom powinna się spodobać.

    OdpowiedzUsuń
  2. Na pewno jest się czym zainteresować.

    OdpowiedzUsuń