Zostań konsultantką Avon

Zostań konsultantką Avon

 Sklep Avon

to marka produktów kosmetycznych popularna na polskim rynku. Warto z tego skorzystać. Zostań konsultantką Avon i korzystać z dodatkowych zniżek od 15% do 45 %, a oprócz tego otrzymaj produkty z programu dla nowych konsultantek. Dodatkowo możesz polecać kosmetyki znajomym, dając im bezpłatne katalogi z nowościami firmy. Proces rejestracji jest prosty, bezpłatny i nie ma konieczności kupowania czegoś co miesiąc. Oferta firmy Avon jest tak szeroka, że każdy na pewno znajdzie coś dla siebie.

wtorek, 28 listopada 2023

,,Wszystko o... koniach"

,,Wszystko o... koniach"


Książki, które pełnią rolę przystępnie napisanej encyklopedii obrazkowej są naprawdę zachwycające. 

W tym wydaniu cała uwaga zwrócona jest na koniach. Czytelnik w każdym wieku ma możliwość dowiedzenia się o nich naprawdę wszystkiego. Tytuł w żadnym razie nie jest tym razem przesadzony.

Już od dzieciństwa nieco interesowałam się końmi. Po części także z tego względu, postanowiłam zapoznać się z tą czytelniczą propozycją, która wywarła na mnie bardzo duże wrażenie. 

Książka została wydana w sztywnej oprawie w dużym formacie. Dzięki temu zawartych w niej jest naprawdę bardzo dużo faktów oraz ciekawostek, które poszerzają horyzonty odbiorcy.

,,Wszystko o... koniach" to naprawdę wartościowa pozycja. 

Moja ocena: 5.5/6Za egzemplarz książki do recenzji dziękuję wydawnictwu Dragon.
 

3 komentarze: