Zostań konsultantką Avon

Zostań konsultantką Avon

 Sklep Avon

to marka produktów kosmetycznych popularna na polskim rynku. Warto z tego skorzystać. Zostań konsultantką Avon i korzystać z dodatkowych zniżek od 15% do 45 %, a oprócz tego otrzymaj produkty z programu dla nowych konsultantek. Dodatkowo możesz polecać kosmetyki znajomym, dając im bezpłatne katalogi z nowościami firmy. Proces rejestracji jest prosty, bezpłatny i nie ma konieczności kupowania czegoś co miesiąc. Oferta firmy Avon jest tak szeroka, że każdy na pewno znajdzie coś dla siebie.

niedziela, 26 listopada 2023

,,Wiek zła" Depti Kapoor

,,Wiek zła"


Lubię zapoznawać się z książkami z różnych gatunków. Z tego względu ostatnio sięgnęłam po wydanie ,,Wiek zła" Depti Kapoor.

Mam wrażenie, że książek z tematem mafii nie brakuje. Zazwyczaj są one pisane w fabularyzowanej formie i tak też było tym razem, kiedy to Indie stały się głównym miejscem akcji.

Książka jest stosunkowo obszerna, jednak napisana w bardzo przystępny sposób. Zapoznawanie się z nią potraktowałam jako literacką ciekawostkę. Nie sposób nie zwrócić uwagi na to, że jej tematyka jest naprawdę zajmująca. 

Niewątpliwie warto mieć na uwadze sięganie po lektury o niebanalnej tematyce. Jest to doskonała okazja do tego, by poszerzyć swoją wiedzę także w takiej mafijnej tematyce w fabularyzowanej lekturze w Indiach.

,,Wiek zła" Depti Kapoor to naprawdę ciekawa publikacja.

Moja ocena: 5.5/6  

Za egzemplarz książki do recenzji dziękuję wydawnictwu Albatros.


5 komentarzy:

 1. To rzeczywiście nietuzinkowa tematyka. Będę miała ją na uwadze.

  OdpowiedzUsuń
 2. Zapowiada się interesująco. Czuję że będzie mi się podobać

  OdpowiedzUsuń
 3. Dziękuję za recenzję. Jest to tytuł, który teraz na pewno sprawdzę. Lubię, gdy książka oferuje nie tylko dobrze napisaną fabułę, ale także szerszy kontekst kulturowy.

  OdpowiedzUsuń
 4. Zapowiada się naprawdę interesująco.

  OdpowiedzUsuń
 5. Ciekawy opis. Uwielbiam literaturę z różnych zakątków świata.

  OdpowiedzUsuń