Zostań konsultantką Avon

Zostań konsultantką Avon

 Sklep Avon

to marka produktów kosmetycznych popularna na polskim rynku. Warto z tego skorzystać. Zostań konsultantką Avon i korzystać z dodatkowych zniżek od 15% do 45 %, a oprócz tego otrzymaj produkty z programu dla nowych konsultantek. Dodatkowo możesz polecać kosmetyki znajomym, dając im bezpłatne katalogi z nowościami firmy. Proces rejestracji jest prosty, bezpłatny i nie ma konieczności kupowania czegoś co miesiąc. Oferta firmy Avon jest tak szeroka, że każdy na pewno znajdzie coś dla siebie.

piątek, 2 czerwca 2023

Delisie. Apetyt na sukces, tom 3

 Delisie. Apetyt na sukces, tom 3


Miło można spędzić czas z taką kulinarną pozycją. Na uwagę zasługuje także fakt, że autorzy są odpowiedzialni za powstanie albumu ,,Emilka Sza". 

Tym razem przenosimy się w świat kulinariów, jedzenia, ciekawych przygód głównych bohaterów, z którymi na pewno nie można się nudzić. Strony wypełnione w całości dużą ilością tekstu napisanego drobnym drukiem sprawiają, że jest się w czym zaczytać. Jest to pozycja, która spodoba się miłośnikom kulinarnych imion i humorystycznych historii dziewczyn.

Bardzo ładne są także ilustracje, szczegółowe, dużo jest małych scen na jednej stronie, więc widać, że rysowniczka się napracowała. Na przedniej i tylnej okładce znajduje się szybki wykaz postaci, dzięki czemu przy wcześniejszym się z nim zapoznaniu będziemy lepiej rozpoznawać bohaterki. Na zakończenie dodano także sporo scen bez tekstu.

,,Delisie - Apetyt na sukces, tom 3" jest to pozycja, która spodoba się miłośnikom śmiesznych historii i ,,Emilka Sza", choć jest tutaj zupełnie inna tematyka.

Moja ocena: 5/6Wpis powstał w ramach współpracy z Egmont

4 komentarze: