Zostań konsultantką Avon

Zostań konsultantką Avon

 Sklep Avon

to marka produktów kosmetycznych popularna na polskim rynku. Warto z tego skorzystać. Zostań konsultantką Avon i korzystać z dodatkowych zniżek od 15% do 45 %, a oprócz tego otrzymaj produkty z programu dla nowych konsultantek. Dodatkowo możesz polecać kosmetyki znajomym, dając im bezpłatne katalogi z nowościami firmy. Proces rejestracji jest prosty, bezpłatny i nie ma konieczności kupowania czegoś co miesiąc. Oferta firmy Avon jest tak szeroka, że każdy na pewno znajdzie coś dla siebie.

sobota, 3 czerwca 2023

Lucky Luke. Eliksir doktora Doxeya, tom 7

 Lucky Luke. Eliksir doktora Doxeya, tom 7


Uwielbiam sięgać po kolejne wydania z przygodami tego genialnego kowboja.

Tym razem Lucky Luke przypadkowo postanowił zainteresować się działaniami doktora Doxeya. Mężczyzna wraz ze swoim pomocnikiem sprzedawali różne mikstury, które rzekomo pomagały na konkretne dolegliwości.

W tym wydaniu znany odbiorcom Lucky po raz kolejny miał do wykonania ważne zadanie  doskonale zdawał om sobie sprawę z tego, że jego zadaniem jest wytropienie oszustów.

,,Lucky Luke. Eliksir doktora Doxeya, tom 7" to jedno z tych wydań, które z powodzeniem można czytać bez znajomości poprzednich tomów i miło spędzić z nim czas. Komiks został wydany w miękkiej oprawie i sprawnie można się z nim zapoznać.

Moja ocena: 5.5/6Wpis powstał w ramach współpracy z Egmont

3 komentarze:

  1. Fajnie, że można ją czytać bez znajomości poprzednich tomów.

    OdpowiedzUsuń
  2. Nie czytałam jeszcze komiksów z Lucky Luckiem, ale chętnie zacznę

    OdpowiedzUsuń