Zostań konsultantką Avon

Zostań konsultantką Avon

 Sklep Avon

to marka produktów kosmetycznych popularna na polskim rynku. Warto z tego skorzystać. Zostań konsultantką Avon i korzystać z dodatkowych zniżek od 15% do 45 %, a oprócz tego otrzymaj produkty z programu dla nowych konsultantek. Dodatkowo możesz polecać kosmetyki znajomym, dając im bezpłatne katalogi z nowościami firmy. Proces rejestracji jest prosty, bezpłatny i nie ma konieczności kupowania czegoś co miesiąc. Oferta firmy Avon jest tak szeroka, że każdy na pewno znajdzie coś dla siebie.

czwartek, 1 czerwca 2023

Kumpelki. Poza kontrolą, tom 5

 Kumpelki. Poza kontrolą, tom 5 


Komiks przeznaczony jest dla starszych dzieci, a może nawet też nastolatków. Miło można spędzić z nim czas.

Po mistrzowsku w tym tomie zostały przedstawione kolejne przygody kumpelek. Tym razem również można zapoznać się ze śmiesznymi sytuacjami z życia koleżanek. Wielką rolę odgrywają tutaj ilustracje oraz stosunkowo mała ilość tekstu.

Scenarzystą jest ten sam mężczyzna, który odpowiada za serie ,Sisters" i ,,Mali Bogowie". Dzięki temu można liczyć na sporą dawkę humoru, która pojawia się także w tym tomie. Jednemu nie da się zaprzeczyć — kumpelki Jessici na pewno są nietuzinkowe.

Tekstu w tym wydaniu jest dość sporo, jednak dzięki szybkim rozkładówkom z innymi bohaterami z całością zapoznaje się naprawdę sprawnie. Czcionka jest średniej wielkości, a ilustracje dostatecznie kolorowe.

,,Kumpelki. Poza kontrolą, tom 5" to świetna propozycja dla starszych dzieci oraz młodzieży w nastoletnim wieku.

Moja ocena: 5/6Wpis powstał w ramach współpracy z Egmont

3 komentarze: