Zostań konsultantką Avon

Zostań konsultantką Avon

 Sklep Avon

to marka produktów kosmetycznych popularna na polskim rynku. Warto z tego skorzystać. Zostań konsultantką Avon i korzystać z dodatkowych zniżek od 15% do 45 %, a oprócz tego otrzymaj produkty z programu dla nowych konsultantek. Dodatkowo możesz polecać kosmetyki znajomym, dając im bezpłatne katalogi z nowościami firmy. Proces rejestracji jest prosty, bezpłatny i nie ma konieczności kupowania czegoś co miesiąc. Oferta firmy Avon jest tak szeroka, że każdy na pewno znajdzie coś dla siebie.

wtorek, 6 czerwca 2023

,,Arystokrata" Penelope Ward

,,Arystokrata"


,,Arystokrata" Penelope Ward to wydanie z gatunku romansu.

Leo jako syn księcia sam nie mógł wybrać dobie partnerki. On przez cały czas był poddawany różnym zakazom i kontrolom, więc oczywiste było to, że nie mógł związać się z Felicity. Oboje jednak zaczęli żywić do siebie głębsze uczucie. Czy było jakieś wyjście z tej sytuacji?

Na pewno od czasu do czasu dobrze jest zwrócić uwagę na lekkie publikacje. Atutem tego wydania jest to, iż na rynku wydawniczym dostępne są inne wydania autorki, więc z powodzeniem można się w nich zaczytać.

Nie miałam wcześniej styczności z twórczością tej autorki, więc tym bardziej postanowiłam poznać jej pióro. Nie żałuję, że postanowiłam podjąć właśnie taką decyzję.

Niewątpliwą zaletą tego wydania, że autorka bardzo sprawnie prowadzi fabułę. Lektura jest też na tyle obszerna, że z powodzeniem udaje się z nią zapoznać w wolny wieczór. 

,,Arystokrata" Penelope Ward to ciekawa propozycja na wolny czas. Myślę, że idealnie sprawdzi się także w roli prezentu dla miłośników tego gatunku  

Moja ocena: 5/6  

Za egzemplarz książki dziękuję wydawnictwu editio red.


2 komentarze: