Zostań konsultantką Avon

Zostań konsultantką Avon

 Sklep Avon

to marka produktów kosmetycznych popularna na polskim rynku. Warto z tego skorzystać. Zostań konsultantką Avon i korzystać z dodatkowych zniżek od 15% do 45 %, a oprócz tego otrzymaj produkty z programu dla nowych konsultantek. Dodatkowo możesz polecać kosmetyki znajomym, dając im bezpłatne katalogi z nowościami firmy. Proces rejestracji jest prosty, bezpłatny i nie ma konieczności kupowania czegoś co miesiąc. Oferta firmy Avon jest tak szeroka, że każdy na pewno znajdzie coś dla siebie.

wtorek, 6 czerwca 2023

,,Ballada o nieszczęśliwej miłości" Stephanie Garber

,,Ballada o nieszczęśliwej miłości"


,,Ballada o nieszczęśliwej miłości" Stephanie Garber to moje drugie spotkanie z twórczością tej autorki. 

W pierwszej części Evangelina była przekonana, że miały miejsce jakieś czary. Jej ukochany został zaręczony z jej siostrą, co nie do końca jej odpowiadało. Była przekonana, że doszło do jakiejś koszmarnej pomyłki. Postanowiła zrobić wszystko, by miłość wróciła do poprzedniego stanu rzeczy. Obecnie z kolei musiała zastanowić się nad tym, komu faktycznie może uwierzyć.

Bardzo miło spędziłam z nią czas. Cieszę się, że miałam okazję się z nią zapoznać, gdyż w to wydanie wciągnęłam się od samego początku. Całość jest bardzo dynamiczna i nie brakuje w niej nieoczekiwanych zwrotów akcji. Dobrze, że od premiery pierwszej części nie minęło zbyt dużo czasu. 

Mam nadzieję, że na kolejny tom nie trzeba będzie czekać zbyt długo. Na brak emocji w pierwszym i drugim tomie nie można narzekać i z tego względu jest to tym bardziej ciekawa lektura.

,,Ballada o nieszczęśliwej miłości" Stephanie Garber to idealny tytuł na spędzenie wolnego czasu. 

 Moja ocena: 5/6 

Za egzemplarz dziękuję wydawnictwu Poradnia K.


 

3 komentarze: