Zostań konsultantką Avon

Zostań konsultantką Avon

 Sklep Avon

to marka produktów kosmetycznych popularna na polskim rynku. Warto z tego skorzystać. Zostań konsultantką Avon i korzystać z dodatkowych zniżek od 15% do 45 %, a oprócz tego otrzymaj produkty z programu dla nowych konsultantek. Dodatkowo możesz polecać kosmetyki znajomym, dając im bezpłatne katalogi z nowościami firmy. Proces rejestracji jest prosty, bezpłatny i nie ma konieczności kupowania czegoś co miesiąc. Oferta firmy Avon jest tak szeroka, że każdy na pewno znajdzie coś dla siebie.

poniedziałek, 5 czerwca 2023

,,Szukając prawdy" Meghan March

 ,,Szukając prawdy"


,,Szukając prawdy" Meghan March to kolejny udany tom serii, który na pewno przypadnie do gustu miłośnikom prozy tej autorki. 

Meghan March wydała w Polsce już całkiem dużo pozycji. Czytelniczki nieustannie zachęcają się jej kolejnymi interesującymi wydaniami, więc sama także postanowiłam przekonać się, czy jej pióro i sposób poprowadzenia fabuły przypadną mi do gustu.

W tym wydaniu Rhett po latach przerwy ponownie wrócił do Nowego Orleanu także po to, by zmierzyć się ze swoją przeszłością. Ariel od zawsze się w nim podkochiwała, jednak on nie traktował jej w ten sposób. Czy to się miało zmienić?

Podobało mi się poprowadzenie fabuły przez tę autorkę. Jest to jedna z tych książek, którą czyta się naprawdę sprawnie i na pewno w tym przypadku nie można narzekać na nudę. Nie dziwi mnie, że ta zagraniczna pisarka o jej twórczość mają tak duże grono odbiorców. 

,,Szukając prawdy" Meghan March to wydanie, które wciąga od początku do końca oraz jest nieoczywiste i to jest jego zaletą. 

Moja ocena: 5/6 

Za egzemplarz książki dziękuję wydawnictwu editio red.


3 komentarze: