Zostań konsultantką Avon

Zostań konsultantką Avon

 Sklep Avon

to marka produktów kosmetycznych popularna na polskim rynku. Warto z tego skorzystać. Zostań konsultantką Avon i korzystać z dodatkowych zniżek od 15% do 45 %, a oprócz tego otrzymaj produkty z programu dla nowych konsultantek. Dodatkowo możesz polecać kosmetyki znajomym, dając im bezpłatne katalogi z nowościami firmy. Proces rejestracji jest prosty, bezpłatny i nie ma konieczności kupowania czegoś co miesiąc. Oferta firmy Avon jest tak szeroka, że każdy na pewno znajdzie coś dla siebie.

piątek, 26 maja 2023

,,Basia i zagadki wszechświata. Mikroby" Zofia Stanecka

,,Basia i zagadki wszechświata. Mikroby"


,,Basia i zagadki wszechświata. Mikroby" Zofii Staneckiej to ciekawa propozycja z konkretną wiedzą.

W tym przypadku dzieci i dorośli dzięki historii Basi i jej rodziny mogą dokładnie dowiedzieć się tego, czym są mikroby. Na początku jest historią, a następnie fakty o mikrobach.

Książka została wydana w sztywnej oprawie w kwadratowym formacie. Jest poręczna, a jej atutem jest to, że oprócz ciekawej historii, która wprowadza w temat, ma również sporo ważnych informacji na temat mikrobów.

,,Basia i zagadki wszechświata. Mikroby" Zofii Staneckiej z częścią edukacyjną to propozycja idealna nie tylko dla dzieci, ale również dla dorosłych.  Moja ocena: 5.5/6 

Wpis powstał w ramach współpracy         
 
  

4 komentarze:

 1. Warto poznać tę książkę. Nie warto zwlekać.

  OdpowiedzUsuń
 2. Wartościowa książeczka. Przyjemne z pożytecznym

  OdpowiedzUsuń
 3. Naprawdę warto mieć ją na uwadze.

  OdpowiedzUsuń
 4. Uwielbiam Basię, fajnie, że jest teraz galo nowy tytuł

  OdpowiedzUsuń