Zostań konsultantką Avon

Zostań konsultantką Avon

 Sklep Avon

to marka produktów kosmetycznych popularna na polskim rynku. Warto z tego skorzystać. Zostań konsultantką Avon i korzystać z dodatkowych zniżek od 15% do 45 %, a oprócz tego otrzymaj produkty z programu dla nowych konsultantek. Dodatkowo możesz polecać kosmetyki znajomym, dając im bezpłatne katalogi z nowościami firmy. Proces rejestracji jest prosty, bezpłatny i nie ma konieczności kupowania czegoś co miesiąc. Oferta firmy Avon jest tak szeroka, że każdy na pewno znajdzie coś dla siebie.

sobota, 27 maja 2023

Moja czytanka - Muzyka to wielka rzecz! Bing, Malowanka to wielka rzecz! Bing, Zaginiony skarb. My Little Pony

 Zaginiony skarb. My Little Pony. Moja czytanka


Książeczka z serii Moja czytania została wydana w miękkiej oprawie w kwadratowym formacie.

W tym wydaniu doszło do zniknięcia skarbu. Oczywiste było jednak to, że za jego zniknięcie odpowiedzialny mógł być ktoś ze znajomych. Kto to zrobił?

Bajka ma całkiem sporo tekstu. Dużo miejsca poświęcono także kolorowym ilustracjom z kolejnymi kucykami. Lektura ma także niezwykle ważne przesłanie, więc tym bardziej warto się z nią zapoznać. 

,,Zaginiony skarb. My Little Pony. Moja czytanka" to naprawdę bardzo ciekawa lektura. 


Muzyka to wielka rzecz! Bing. Moja czytanka


Uwielbiam sięgać po kolejne wydania z przygodami tego genialnego królika.

W tym wydaniu odbiorca ma okazję dowiedzieć się tego, jakie dźwięki wydają różne przedmioty. Bing jednak chciał posłuchać ich głośnych dźwięków. Czy było to dobrym rozwiązaniem?

Bajka została wydana w kwadratowym formacie w miękkiej oprawie. Tak jak w przypadku innych książek o Bingu nie ma tutaj za wiele tekstu, jednak jest on z przesłaniem.

,,Muzyka to wielka rzecz! Bing. Moja czytanka" przy okazji uczy różnych dźwięków, jakie wydają różne przedmioty. 



Malowanka to wielka rzecz! Bing. Moja czytanka


Poznawanie kolejnych kolorów z Bingiem to naprawdę świetna sprawa.

Lektura opiera się na poznawaniu kolejnych kolorów wraz z Bingiem. Przy okazji jest napisane, co może być w danej kolorystyce. Bing jednak nie był za bardzo cierpliwy.

Książeczka została wydana w miękkiej oprawie w kwadratowym formacie. Zawiera całkiem mało tekstu, jak w przypadku innych wydań o Bingu, jednak nie brakuje ważnego przesłania.

,,Malowanie to wielka rzecz! Bing. Moja czytanka" jest krótką propozycją do poznawania kolejnych kolorów. 



 Moja ocena: 5.5/6 

Wpis powstał w ramach współpracy         
 
  


5 komentarzy: