Zostań konsultantką Avon

Zostań konsultantką Avon

 Sklep Avon

to marka produktów kosmetycznych popularna na polskim rynku. Warto z tego skorzystać. Zostań konsultantką Avon i korzystać z dodatkowych zniżek od 15% do 45 %, a oprócz tego otrzymaj produkty z programu dla nowych konsultantek. Dodatkowo możesz polecać kosmetyki znajomym, dając im bezpłatne katalogi z nowościami firmy. Proces rejestracji jest prosty, bezpłatny i nie ma konieczności kupowania czegoś co miesiąc. Oferta firmy Avon jest tak szeroka, że każdy na pewno znajdzie coś dla siebie.

czwartek, 25 maja 2023

Minecraft - Jak to narysować. Oficjalny przewodnik, Naklejkowa przygoda. Moby atakują, Projekt pszczoła. Saga Stonesword. Tom 4

Minecraft. Jak to narysować. Oficjalny przewodnik


Uwielbiam sięgać po wydania, które są dla mnie przydatne. Z tego też względu ucieszyłam się, że w ostatnim czasie w moje ręce trafiła ta książka.

Jest to świetna propozycja z tego względu, że krok po kroku zostało w niej napisane, jak narysować poszczególne zwierzęta, czy inne rysunki.

W moim mieście odbywa się harcerski rajd w tematyce Minecrafta. Skusiłam się na odwzorowanie na bluzce królika i wyszedł naprawdę świetnie!

,,Minecraft. Jak to narysować. Oficjalny przewodnik" jest genialną propozycją nie tylko dla dzieci. Minecraft. Naklejkowa przygoda. Moby atakują


Dzieci zawsze z olbrzymim zainteresowaniem sięgają po wydania z naklejkami.

W tej książce młody odbiorca ma możliwość zapoznania się i wykonania kolejnych zadań. Ich atutem jest to, że odpowiedzi przyklejane są w formie naklejek.

Ważne jest zwrócenie uwagi także na to, że naklejek jest sporo więcej. Dzięki temu te nadprogramowe można wykorzystać w przypadku innych zabaw. Dzieci będą zachwycone ich mnogością.

,,Minecraft. Naklejkowa przygoda. Moby atakują" jest lekką książką, więc idealnie sprawdzi się też w podróży.Minecraft. Projekt pszczoła. Saga Stonesword. Tom 4


Miło jest zagłębić się w świat Minecrafta i przy okazji skupić się także na lekturze w realnym życiu. 

W tym wydaniu bohaterowie po raz kolejny między czasem realnym mieli okazję przenosić się do tego z gry. Lektura opiera się jednocześnie na chronieniu natury i zwracaniu uwagi na pszczoły.

Podobała mi się ta historia, gdyż idealnie nadaje się nie tylko dla fanów tej gry, ale przede wszystkim wszystkich nastolatków, którzy na pewno odnajdą się w tej lekturze. Jest to staranne wydanie na kremowym papierze z ołówkowymi ilustracjami, na które warto zwrócić uwagę w wolnym czasie.

,,Minecraft. Projekt pszczoła. Saga Stonesword" można czytać bez znajomości innych wydań z tego świata, co jest niesamowitą zaletą tej lektury. 

 Moja ocena: 5.5/6 

Wpis powstał w ramach współpracy         
 
  3 komentarze: