Zostań konsultantką Avon

Zostań konsultantką Avon

 Sklep Avon

to marka produktów kosmetycznych popularna na polskim rynku. Warto z tego skorzystać. Zostań konsultantką Avon i korzystać z dodatkowych zniżek od 15% do 45 %, a oprócz tego otrzymaj produkty z programu dla nowych konsultantek. Dodatkowo możesz polecać kosmetyki znajomym, dając im bezpłatne katalogi z nowościami firmy. Proces rejestracji jest prosty, bezpłatny i nie ma konieczności kupowania czegoś co miesiąc. Oferta firmy Avon jest tak szeroka, że każdy na pewno znajdzie coś dla siebie.

niedziela, 12 marca 2023

,,Nowe przygody skarpetek (jeszcze bardziej niesamowite)" Justyna Bednarek

 ,,Nowe przygody skarpetek (jeszcze bardziej niesamowite)"


,,Nowe przygody skarpetek (jeszcze bardziej niesamowite)" Justyny Bednarek to historie kolejnych bohaterów.

W tym wydaniu skarpetki miały okazję zaistnieć w wojsku i szkolić innych, pocieszać psa, czy udać w podróż dzięki temu, że jednej z nich udało się znaleźć górnika. To tylko niektóre z propozycji, o których można przeczytać w tej książce.

Lektura została podzielona na rozdziały i z tego też względu z poszczególnymi historiami można się bardzo sprawnie zapoznać, a dodatkowo niosą one ze sobą określone przesłania, które są wartościowe nie tylko dla najmłodszych odbiorców. 

Możliwość zapoznania się z kolejnymi przygodami skarpetek jest genialnym sposobem na spędzenie wolnego czasu. Książka została wydana w sztywnej oprawie i ma grubsze matowe kartki.

,,Nowe przygody skarpetek (jeszcze bardziej niesamowite)" Justyny Bednarek to świetna propozycja dla wszystkich odbiorców. Moja ocena: 5/6

Za egzemplarz dziękuję wydawnictwu Poradnia K.

6 komentarzy:

 1. Oj! Dawno już nie czytałam Skarpetek, ale był czas, że była to nasza obowiązkowa lektura. Dzieci już trochę wyrosły, ale książki nadal są w centrum naszej biblioteczki.

  OdpowiedzUsuń
 2. Nie znam totalnie tej serii, ale sam pomysł na przygody skarpetek wydaje mi się oryginalny i ciekawy 🙂 Asia z Pisane z uśmiechem

  OdpowiedzUsuń
 3. Nie spotkałam się wcześniej z tą propozycją. Myślę, że młodsi czytelnicy będą zainteresowani.

  OdpowiedzUsuń
 4. Świetnie, że pojawiają się nowe pozycje dla dzieci. Myślę, że wielu młodych czytelników dzięki nim rozwinie swoje czytelnicze pasje.

  OdpowiedzUsuń
 5. Chyba jako jedyna mama nie znam przygód skarpetek. Chyba czas to nadrobić;) Po prostu MAMA

  OdpowiedzUsuń
 6. Dziękuję za polecenie tego tytułu.

  OdpowiedzUsuń