Zostań konsultantką Avon

Zostań konsultantką Avon

 Sklep Avon

to marka produktów kosmetycznych popularna na polskim rynku. Warto z tego skorzystać. Zostań konsultantką Avon i korzystać z dodatkowych zniżek od 15% do 45 %, a oprócz tego otrzymaj produkty z programu dla nowych konsultantek. Dodatkowo możesz polecać kosmetyki znajomym, dając im bezpłatne katalogi z nowościami firmy. Proces rejestracji jest prosty, bezpłatny i nie ma konieczności kupowania czegoś co miesiąc. Oferta firmy Avon jest tak szeroka, że każdy na pewno znajdzie coś dla siebie.

środa, 8 lutego 2023

,,Naprawiacz" Piotr Kuźniak

  ,,Naprawiacz"


,,Naprawiacz" Piotra Kuźniaka to naprawdę bardzo udany debiut autora.

Rozpoczęcie kryminału mocną sceną wpływa na to, że odbiorca nie może doczekać się jej kontynuacji. W tym wydaniu ofiarami zostawały kobiety, które Naprawiacz ulepszał dzięki pozbawieniu ich niektórych elementów ciała. Kim on był i dlaczego to robił?

Na pewno jest to niezwykle udany debiut i warto jest mieć go na uwadze z tego względu, że okazuje się naprawdę wciągający, a jego zakończenie również w największym stopniu zasługuje na uwagę. Już nie mogłam doczekać się zakończenia tego kryminału.

Zawsze miło można spędzić czas z taką publikacją. Autor doskonale stopniuje napięcie I z tego też względu to wyśmienita okazja do tego, by z olbrzymim zainteresowaniem sięgać po jej kolejne strony.

,,Naprawiacz" Piotra Kuźniaka to niezwykle udany debiut, który mogę polecić miłośnikom tego gatunku z czystym sumieniem. 

Moja ocena: 5.5/6

Za egzemplarz książki dziękuję wydawnictwu Znak.

7 komentarzy:

 1. Udany debiut to bardzo dobry prognostyk na przyszłość!

  OdpowiedzUsuń
 2. Woo zapowiada się na świetny kryminał :D

  OdpowiedzUsuń
 3. Skoro napięcie jest tak stopniowane to jestem na tak.

  OdpowiedzUsuń
 4. Lubię kryminalne zagadki detektywistyczne, co prawda, nie zawsze w polskim wydaniu, ale tytuł będę miała na uwadze. Izabela

  OdpowiedzUsuń
 5. Z kryminałów to tolerowałam kiedyś, jako nastolatka tylko jedną autorkę (Chmielewską) , teraz czytam różne reportaże i tam są czasem jeszcze bardziej przerażające historie - co gorsza prawdziwe ...

  OdpowiedzUsuń
 6. pomysł na fabułe całkiem niezly, chetnie zerkne.

  OdpowiedzUsuń
 7. Na pewno będę polecać ją dalej.

  OdpowiedzUsuń