Zostań konsultantką Avon

Zostań konsultantką Avon

 Sklep Avon

to marka produktów kosmetycznych popularna na polskim rynku. Warto z tego skorzystać. Zostań konsultantką Avon i korzystać z dodatkowych zniżek od 15% do 45 %, a oprócz tego otrzymaj produkty z programu dla nowych konsultantek. Dodatkowo możesz polecać kosmetyki znajomym, dając im bezpłatne katalogi z nowościami firmy. Proces rejestracji jest prosty, bezpłatny i nie ma konieczności kupowania czegoś co miesiąc. Oferta firmy Avon jest tak szeroka, że każdy na pewno znajdzie coś dla siebie.

wtorek, 7 lutego 2023

,,555 zagadek o Beskidzie Wyspowym" Dariusz Gacek, Roman Sojda

 ,,555 zagadek o Beskidzie Wyspowym" 


Bez wątpienia miło można spędzić czas z podróżniczym wydaniem, dzięki któremu można dowiedzieć się sporo nowych informacji.

,,555 zagadek o Beskidzie Wyspowym" Dariusza Gacka i Romana Sojdy skupia się na podzieleniu treści na tematyczne rozdziały. Na początku znajdują się same pytania, a w drugiej części książki odpowiedzi na nie. Dzięki temu na bieżąco można monitorować to, z czym w pierwszej kolejności chce się zapoznać. 

Niewątpliwie warto jest zwrócić uwagę na to wydaje, gdyż dzięki niemu istnieje możliwość znacznego poszerzenia swojej wiedzy o Beskidzie Wyspowym. Całość napisana jest bardzo przystępnie, co wpływa na to, iż jest to mistrzowska propozycja skierowana do wszystkich osób zainteresowanych podróżami.

Jestem zdania, że wydanie okazałoby się jeszcze ciekawsze w chwili, gdy zostałoby one przygotowane na zasadzie pytanie-odpowiedź. Wtedy nie trzeba by przewracać kolejnych stron w celu dowiedzenia się tego jaka jest odpowiedź na dane pytanie.

,,555 zagadek o Beskidzie Wyspowym" Dariusza Gacka i Romana Sojdy to jedno z tych wydań, które zawiera bardzo dużo ciekawostek i informacji na dany temat. 

Moja ocena: 5/6

Wpis powstał w ramach współpracy z Helion.

7 komentarzy:

 1. Dla osóbm, które lubią podróże to na pewno ciekawa propozycja.

  OdpowiedzUsuń
 2. Swietna propozycja dla zapalonych podróżników i tych dociekliwych ;)

  OdpowiedzUsuń
 3. Dla osóbm, które lubią podróże to na pewno ciekawa propozycja.

  OdpowiedzUsuń
 4. Szkoda, że nie przytoczylaś żadnej z ciekawostek z tej książki

  OdpowiedzUsuń
 5. Świetne są te książki! A dla miłośników gór to już w ogóle prawdziwa gratka!

  OdpowiedzUsuń
 6. Beskid Wyspowy to piękny region. Warto dowiedzieć się o nim jak najwięcej.

  OdpowiedzUsuń
 7. Taka forma podania ciekawostek na pewno jest niesztampowa.

  OdpowiedzUsuń