Zostań konsultantką Avon

Zostań konsultantką Avon

 Sklep Avon

to marka produktów kosmetycznych popularna na polskim rynku. Warto z tego skorzystać. Zostań konsultantką Avon i korzystać z dodatkowych zniżek od 15% do 45 %, a oprócz tego otrzymaj produkty z programu dla nowych konsultantek. Dodatkowo możesz polecać kosmetyki znajomym, dając im bezpłatne katalogi z nowościami firmy. Proces rejestracji jest prosty, bezpłatny i nie ma konieczności kupowania czegoś co miesiąc. Oferta firmy Avon jest tak szeroka, że każdy na pewno znajdzie coś dla siebie.

piątek, 30 września 2022

,,O kotku, który bał się wszystkiego", ,,Wyspa Wolności" Eric Emmanuel-Schmitt

,,O kotku, który bał się wszystkiego"


Strach jest naturalną cechą, której nie można się wystrzegać. Nie możemy jednak dopuścić do tego, by to uczucie zdominowało całe nasze życie. Przewodniczką po tej książce jest sowa. Lektura została wydana w dużym formacie, ma całkiem sporo treści i całostronicowe oraz mniejsze ilustracje. ,,Wyspa Wolności"


Tym razem głównymi bohaterami wydania zostały dwa króliki, które nie przestrzegały żadnych zasad. Trafiły więc na wyspę, gdzie panowała samowola. Przewodniczką po tej książce jest sowa. Lektura została wydana w dużym formacie, ma całkiem sporo treści i całostronicowe oraz mniejsze ilustracje.Moja ocena: 5/6

 Książka została przeczytana w ramach wyzwania WyPożyczone

   
    

1 komentarz: