Zostań konsultantką Avon

Zostań konsultantką Avon

 Sklep Avon

to marka produktów kosmetycznych popularna na polskim rynku. Warto z tego skorzystać. Zostań konsultantką Avon i korzystać z dodatkowych zniżek od 15% do 45 %, a oprócz tego otrzymaj produkty z programu dla nowych konsultantek. Dodatkowo możesz polecać kosmetyki znajomym, dając im bezpłatne katalogi z nowościami firmy. Proces rejestracji jest prosty, bezpłatny i nie ma konieczności kupowania czegoś co miesiąc. Oferta firmy Avon jest tak szeroka, że każdy na pewno znajdzie coś dla siebie.

piątek, 16 września 2022

Matematyka MegaZadania Minecraft 7+, 8+, 9+

Matematyka jest królową nauk i warto umieć choć podstawowe działy, które przydadzą się w przyszłym życiu. Nie wszystkie będą później wykorzystywane. Nie da się jednak nic na to poradzić, gdyż taka jest podstawa programowa i należy się do niej dostosować. Dodatkowej wiedzy nigdy dość, a logiczne myślenie także z mniej potrzebnych działów przyda się także w przyszłości. Dobrze jest umieć matematykę choć w minimalnym stopniu. Na rodzimym rynku ukazały się pozycje, które mogą okazać się bardzo pomocne w nauce. Mowa o serii ,,Minecraft. Matematyka" w skład której wchodzą książeczki dla dzieci w różnym wieku.

 Matematyka MegaZadania Minecraft 7+


Książka przeznaczona dla dzieci od 7 roku życia porusza tematykę liczb całkowitych, dodawania i odejmowania, mnożenia i dzielenia oraz ułamków, pomiarów, geometrii. Na pewno jest to bardzo ciekawa pozycja, na którą warto jest zwrócić uwagę w przypadku odbiorców, rozpoczynających swoją matematyczną przygodę. Zadania są naprawdę różnorodne, a młodemu matematykowi przez cały czas towarzyszą także symbole znane z Minecrafta.


Matematyka MegaZadania Minecraft 8+


Nauka z symbolami z ulubionej gry, jaką jest Minecraft jeszcze nigdy nie była aż tak łatwa. W tej pozycji autorzy skupili się na liczbach, dodawaniu i odejmowaniu, mnożeniu, dzieleniu, ułamkach, pomiarach oraz geometrii i statystyce dla dzieci w wieku 8+. Książka ma bardzo dużo różnorodnych zadań, więc jest z czego korzystać. Różnorodność zadań zdecydowanie zachęca do ich rozwiązywania.


Matematyka MegaZadania Minecraft 9+


Matematyka dla dzieci w wieku 9+ obejmuje wartości liczb i pozycji, dodawanie i odejmowanie, mnożenie i dzielenie. Nie brakuje również ułamków, pomiarów, czy geometrii i statystyki. Dzięki różnorodności zadań można korzystać z niej bez znużenia. Jest to poziom 4 klasy szkoły podstawowej. Zadania w dalszym ciągu są bardzo różnorodne, więc na nudę na pewno nie można narzekać.Moja ocena: 5/6 

Wpis powstał w ramach współpracy        
 
  

8 komentarzy:

 1. Dobrze, że są wydawane takie publikacje.

  OdpowiedzUsuń
 2. Świetne książeczki, idealne dla mojej siedmiolatki, która własnie zaczęła przygodę ze szkołą :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Mój synek uwielbia książeczki z zagadkami matematycznymi, na te jest jeszcze troszkę za mały, ale za rok może mu kupię. ;)

  OdpowiedzUsuń
 4. Myślę, że to fajny sposób na zaprzyjaźnienie dzieci z matematyką, która nie jest szczególnie lubiana przez młodych uczniów

  OdpowiedzUsuń
 5. Ale świetny pomysł! U mnie dzieci nauczyły się całkiem sprawnie dodawać czy mnożyć właśnie dzięki grze Minecraft. Czas na inne zadania.

  OdpowiedzUsuń
 6. Te wydania są naprawdę świetne.

  OdpowiedzUsuń
 7. Szkoda ze moja córka nie przepada za Micraftem. Bo książeczki są bardzo ciekawe.

  OdpowiedzUsuń
 8. Coś dla mojej córki. Ona uwielbia Minecraft, a tu mamy przyjemne z pożytecznym :)

  OdpowiedzUsuń