Zostań konsultantką Avon

Zostań konsultantką Avon

 Sklep Avon

to marka produktów kosmetycznych popularna na polskim rynku. Warto z tego skorzystać. Zostań konsultantką Avon i korzystać z dodatkowych zniżek od 15% do 45 %, a oprócz tego otrzymaj produkty z programu dla nowych konsultantek. Dodatkowo możesz polecać kosmetyki znajomym, dając im bezpłatne katalogi z nowościami firmy. Proces rejestracji jest prosty, bezpłatny i nie ma konieczności kupowania czegoś co miesiąc. Oferta firmy Avon jest tak szeroka, że każdy na pewno znajdzie coś dla siebie.

wtorek, 2 sierpnia 2022

,,Matrioszki" Adam Karczewski

,,Matrioszki"

Świetnie odnajduję się w kryminalnych klimatach i tak było też tym razem.

Mimo tego, że jest to kolejny tom serii nie przeszkadzało mi to w lekturze tego wydania. Doszło do samobójstwa nastolatków, następnie zmarła matka jednej dziewczyny, a ona sama była poszukiwana przez bandytów. Czy udało się rozwiązać sprawę do końca?

Lektura ma ponad 500 stron, jednak wciągnęłam w nią już od samego początku. Z wielkim zainteresowaniem śledziłam dalsze losy tej sensacyjnej sprawy, w której było sporo niejasności już od samego początku. 

,,Matrioszki" Adama Karczewskiego to pozycja, w której można zaczytać się w wolny dzień. Na pewno uprzyjemni wiele godzin.

Moja ocena: 5/6

Książkę otrzymałam na spotkaniu A może nad morze? Z książką 

3 komentarze:

  1. Nie mówię nie, ale na pewno nie w najbliższym czasie.

    OdpowiedzUsuń
  2. Szkoda ze pierwsze skojarzenie jest z Rosją...ale fabuła wydaje się ciekawa. Kinga

    OdpowiedzUsuń
  3. Unikam raczej tego typu książek :) Czytam zupełnie inne :) A ostatnio w ogóle nie mam weny na czytanie :)

    OdpowiedzUsuń