Zostań konsultantką Avon

Zostań konsultantką Avon

 Sklep Avon

to marka produktów kosmetycznych popularna na polskim rynku. Warto z tego skorzystać. Zostań konsultantką Avon i korzystać z dodatkowych zniżek od 15% do 45 %, a oprócz tego otrzymaj produkty z programu dla nowych konsultantek. Dodatkowo możesz polecać kosmetyki znajomym, dając im bezpłatne katalogi z nowościami firmy. Proces rejestracji jest prosty, bezpłatny i nie ma konieczności kupowania czegoś co miesiąc. Oferta firmy Avon jest tak szeroka, że każdy na pewno znajdzie coś dla siebie.

czwartek, 23 czerwca 2022

,,Jej ostatnie wakacje" C.L. Taylor

 ,,Jej ostatnie wakacje"


C. L. Taylor to autorka, której kilka książek ukazało się także na polskim rynku. Lubię jej twórczość, więc postanowiłam się skusić także na ,,Jej ostatnie wakacje".

Fabuła opiera się na śmierci siostry jednej z obecnych uczestniczek wyjazdu dla miłośników Lekarza Duszy. Główna bohaterka, Fran, pod przykrywką specjalnie wybrała się tam po to, by dowiedzieć się, czy śmierć jej siostry była samobójstwem, czy faktycznie ktoś jej pomógł w odejściu z tego świata. Na miejscu okazało się, że bardzo ważną rolę w całym wyjeździe odgrywa menadżerka Lekarza Duszy. Czy Fran udało się dowiedzieć prawdy o tym, co stało się z Jenną?

Pomysł na fabułę był ciekawy, w związku z tym, że Jenna zginęła i nikt oprócz potencjalnego sprawcy nie wiedział z jakiego powodu to się stało. Niestety, mimo dobrego pomysłu powieść mnie nie zachwyciła, gdyż była rozwlekła, mało ciekawa i tak naprawdę brakowało jakiegoś większego napięcia które sprawiłoby, że razem z Fran szukałabym rozwiązania tej zagadki. 

Należy zrozumieć, że każdy pisarz ma w dorobku także mniej zajmujące pozycje i moim zdaniem to wydanie zalicza się właśnie do tej kategorii. Mi nie do końca przypadła do gustu, jednak nie oznacza to tego, że w przypadku innych odbiorców także tak się stanie.

,,Jej ostatnie wakacje" C. L. Taylor to publikacja, którą warto wziąć pod uwagę w czytelniczym planie dnia, jeśli zainteresowała Was jej fabuła. 

 Moja ocena: 3/6  

Za egzemplarz dziękuję wydawnictwu

 

10 komentarzy:

 1. Ja póki co nie planuję czytać tej książki.

  OdpowiedzUsuń
 2. Uwielbiam tamie książki. Dziękuję za to! Adriana

  OdpowiedzUsuń
 3. Oj tyle dajesz mi tych propozycji ze az nie wiem za co sie zabrać, kolejna ciekawa ksiazka :)

  OdpowiedzUsuń
 4. Tytuł bardzo chwytliwy, szkoda, że treść nie dorównała...
  krystynabozenna

  OdpowiedzUsuń
 5. Może kiedyś skuszę się na tę pozycję.

  OdpowiedzUsuń
 6. Czeka na półce na spotkanie, ciekawa jestem, czy i u mnie będą podobne wrażenia, a może książka bardziej mi się spodoba. :) Izabela

  OdpowiedzUsuń
 7. Fabuła niezła, ale jednak szkoda, że brak tak rozpisana. ;)

  OdpowiedzUsuń
 8. Mhm....lubię kryminały, choć to może być trochę smutne na wakacje :-)

  OdpowiedzUsuń