Zostań konsultantką Avon

Zostań konsultantką Avon

 Sklep Avon

to marka produktów kosmetycznych popularna na polskim rynku. Warto z tego skorzystać. Zostań konsultantką Avon i korzystać z dodatkowych zniżek od 15% do 45 %, a oprócz tego otrzymaj produkty z programu dla nowych konsultantek. Dodatkowo możesz polecać kosmetyki znajomym, dając im bezpłatne katalogi z nowościami firmy. Proces rejestracji jest prosty, bezpłatny i nie ma konieczności kupowania czegoś co miesiąc. Oferta firmy Avon jest tak szeroka, że każdy na pewno znajdzie coś dla siebie.

sobota, 14 maja 2022

,,Mała kaszalotka i tajemnica nocy" Paulina Chmurska

 ,,Mała kaszalotka i tajemnica nocy"

Jakiś czas temu miałam okazję zapoznać się z inną pozycją tej autorki i byłam nią zachwycona. Teraz nadszedł czas na wieczór z książką o małej kaszalotce.

Uwielbiam przenieść się do innego świata w którym można dodatkowo dowiedzieć się czegoś nowego o zwierzętach. Tak jest też w tym przypadku. Poznanie informacji o kaszalotce jest dla mnie niezwykle cenne, gdyż jest to mało popularny gatunek.

W tym wydaniu czytelników może bliżej zainteresować postać małej kaszalotki, która została nieco przedstawiona w formie fabularnej. Dodatkowo można poznać bardzo dużo faktów o tym gatunku, co bardzo mnie cieszy.

Niebywałą gratką są świecące elementy, które nawet dla dorosłego odbiorcy są naprawdę świetne i zachwycające. Wystarczy postępować zgodnie ze wskazówkami i wielokrotnie można cieszyć się świecącą rozkładówką. 

,,Mała kaszalotka i tajemnica nocy" Pauliny Chmurskiej to druga zaraz po niedźwiedziej historii o gwiazdozbiorach pozycja, którą polecam uwzględnić w czytelniczych planach. 

Moja ocena: 6/6


Książka została przeczytana w ramach wyzwania WyPożyczone 
   
    

2 komentarze: