Zostań konsultantką Avon

Zostań konsultantką Avon

 Sklep Avon

to marka produktów kosmetycznych popularna na polskim rynku. Warto z tego skorzystać. Zostań konsultantką Avon i korzystać z dodatkowych zniżek od 15% do 45 %, a oprócz tego otrzymaj produkty z programu dla nowych konsultantek. Dodatkowo możesz polecać kosmetyki znajomym, dając im bezpłatne katalogi z nowościami firmy. Proces rejestracji jest prosty, bezpłatny i nie ma konieczności kupowania czegoś co miesiąc. Oferta firmy Avon jest tak szeroka, że każdy na pewno znajdzie coś dla siebie.

czwartek, 20 stycznia 2022

,,Pstryk. Jak zmieniać, żeby zmienić" Chip Heath , Dan HeathZmiany wiążą się z niepewnością, strachem, tym, czy to co zmienimy okaże się lepsze od tego co było. W tej książce autorzy przywołują różne rozwiązania, które wpłynęły pozytywnie na jakąś społeczność.

Bardzo podobały mi się duże ilości przykładów z różnych dziedzin życia, dzięki którym życie ludzi, pracowników, dzieci się zmieniło. W pamięci zapadło mi niezwykle proste rozwiązanie o urozmaicaniu diety tym co rodzice mieli pod ręką, a nie dawanie dzieciom jeść dużo jedzenia za jednym razem, bo ich żołądki nie były w stanie tego przyswajać.

Podobnie sprawa miała się z niby niegrzecznym uczniem, który już blisko początku zajęć był wysyłany do dyrektora. Okazało się, że tylko jedna nauczycielka miała do niego odpowiednie podejście. Pytała czy rozumie, witała go w drzwiach, dawała mu łatwiejsze pytania na sprawdzianach, z którymi mógł sobie poradzić. Gdy inni nauczyciele zaczęli robić to samo chłopiec może nie stał się aniołem, ale o wiele rzadziej bywał u dyrektora.

To tylko dwa przykłady z wielu, które autorzy podali w tej książce. Są one z różnych dziedzin życia i mogą zainteresować liczne rzesze czytelników. Dodatkowo są tutaj różne praktyczne wskazówki, które można zastosować także we własnym życiu.

Moja ocena: 5/6    

Za egzemplarz dziękuję wydawnictwu Znak

10 komentarzy:

 1. Zawsze uważałam, ze mówiąc czy robiąc to samo nie powinniśmy oczekiwać innych efektów. Dlatego na wszystko znajdzie się rada. Książka dobra dla mnie i dla każdego.

  OdpowiedzUsuń
 2. Jaka ciekawa publikacja. Jestem zainteresowana jej przeczytaniem.

  OdpowiedzUsuń
 3. nie przepadam za takimi książkami, są dla mnie zbyt ogólnikowe i często bez sensu

  OdpowiedzUsuń
 4. Muszę przyznać, że to dość ciekawa pozycja. Na pewno pomoże w pogodzeniu się z zachodzącymi zmianami, które są w naszym życiu potrzebne.

  OdpowiedzUsuń
 5. Tym razem książka nie wpada w moje gusta, więc nie skuszę się na nią i nie poznam jej treści. Może innym razem.

  OdpowiedzUsuń
 6. Przyznam, że nie do końca zrozumiałam, o czym jest ta książka, podane przykłady coś mi nasuwają, ale nie wyrobiłam sobie wyobrażenia o niej.

  OdpowiedzUsuń
 7. Raczej nie jest to powieść dla mnie, więc sobie odpuszczę. Fajnie, że Tobie sie podobała i oceniłaś ją wysoko.

  OdpowiedzUsuń
 8. Słyszałam o tym tytule i super, że Tobie przypadła do gustu, ale ja raczej nie znajdę na nią czasu.

  OdpowiedzUsuń
 9. Zapowiada się naprawdę interesująco, lubię takie pozycje.

  OdpowiedzUsuń
 10. Przykłady w takich książkach to zawsze najlepsze co może się trafić i fajnie, że było ich tak dużo :)

  OdpowiedzUsuń