Zostań konsultantką Avon

Zostań konsultantką Avon

 Sklep Avon

to marka produktów kosmetycznych popularna na polskim rynku. Warto z tego skorzystać. Zostań konsultantką Avon i korzystać z dodatkowych zniżek od 15% do 45 %, a oprócz tego otrzymaj produkty z programu dla nowych konsultantek. Dodatkowo możesz polecać kosmetyki znajomym, dając im bezpłatne katalogi z nowościami firmy. Proces rejestracji jest prosty, bezpłatny i nie ma konieczności kupowania czegoś co miesiąc. Oferta firmy Avon jest tak szeroka, że każdy na pewno znajdzie coś dla siebie.

piątek, 21 stycznia 2022

,,Zachwyć się! Naucz się medytować od wielkich filozofów" Marcin FabjańskiJestem bardzo otwarta na różne propozycje, więc chętnie skusiłam się na tę lekturę. 

Podzielona jest na kilka rozdziałów, w trakcie których polski autor opowiada o swoich doświadczeniach oraz przekazuje odbiorcom 10 ćwiczeń, które każdy z nas może wykonać samodzielnie i poprawią one nasz stan rozluźnienia oraz pozwolą lepiej się odprężyć.

Nie jest to na pewno książka która spodoba się wszystkim. Jest ona przeznaczona przede wszystkim dla osób, które są otwarte na różne nowości, medytacje i ćwiczenia. By w pełni zrozumieć tę pozycję trzeba mieć otwarty umysł.

Książeczka nie jest za obszerna, ale miło spędziłam z nią czas. Podoba mi się także to, że autor idealnie stopniuje wiedzę i jest naszym rodakiem. Zazwyczaj tego typu tematyczne książki są pisane przez zagranicznych twórców.

,,Zachwyć się! Naucz się medytować od wielkich filozofów" Marcina Fabjańskiego to publikacja, która na pewno znajdzie swoich zwolenników. 

Moja ocena: 5/6    

Za egzemplarz dziękuję wydawnictwu Znak

11 komentarzy:

 1. Dla osób zainteresowanych tematem to na pewno nie lada gratka.

  OdpowiedzUsuń
 2. To może być ciekawa książka. Medytacja pozwala uspokoić się i ułożyć pewne rzeczy w głowie. Do tego pomaga dostrzec to, czego na co dzień nie widzimy.

  OdpowiedzUsuń
 3. Osoby, które interesują się medytacją z pewnością docenią tę książkę. Ja jednak, do tych osób nie należę.

  OdpowiedzUsuń
 4. To zaskakujące, ale mam właśnie zamówioną książkę. Mam nadzieję, że i na mnie zrobi tak dobre wrażenie jak na Tobie. Jako że trenuję karate medytacja jest dla mnie wręcz obowiązkiem przed każdym treningiem.

  OdpowiedzUsuń
 5. Nie będę specjalnie poszukiwała książki, ale jeśli sama wpadnie w moje ręce, chętnie do niej zajrzę, poszukam starych i nowych inspiracji. :)

  OdpowiedzUsuń
 6. Nie medytuję, ale zachwycam się światem codziennie. To jest moja medytacja.

  OdpowiedzUsuń
 7. Pozycja ciekawa, jednak nie wiem czy by mnie nie znudziła. Może w wolnym czasie po nią siegnę.

  OdpowiedzUsuń
 8. Masz racje, ten tytuł z pewnością znajdzie swoich zwolenników, ale nie jest to publikacja dla mnie.

  OdpowiedzUsuń
 9. Tak jak każda inna pozycja, na pewno znajdzie swoich odbiorców.

  OdpowiedzUsuń
 10. medytacja jest zupełnie nie dla mnie, nie potrafię się odnaleźć w tym stanie

  OdpowiedzUsuń
 11. Miałam już tyle prób do polubienia medytacji, że już przestałam próbować, no nie wciągnęła mnie :/

  OdpowiedzUsuń