niedziela, 5 grudnia 2021

Skarpetki ManyMornings

Skarpetki nosimy praktycznie przez wszystkie pory roku. Warto zadbać o to, by nie były one nudne, a przede wszystkim wykonane z dobrych materiałów i ciepłe.


Bardzo podobają mi się skarpetki z jednym motywem, ale dwoma różnymi nadrukami. Spodobały mi się do tego stopnia, że też postanowiłam mieć takie z mojej skarpetkowej kolekcji. Nie będę ukrywać, że jestem wielką miłośniczką niektórych form sztuki, więc artystyczne skarpetki Fridy Kahlo także mnie zainteresowały. Postanowiłam skusić się jednak przede wszystkim na skarpetki ze zwierzęcym motywem.

Do wyboru jest bardzo duża liczba wzorów, czy nawet wielkości - stopki, długie, baleriny. Każdy znajdzie coś dla siebie i nie można się z tym nie zgodzić. Motywów jest naprawdę sporo i jest z czego wybierać. W tej grudniowej porze można skusić się też na świąteczne skarpetki. Są dostępne także skarpetki w jedzenie, które przypadną do gustu miłośnikom spożywania posiłków, czy z hobby - m.in. z rowerami, Barbie, roślinami, czy książkami.

Najważniejsze dla mnie jednak jest ich wykonanie. Całość jest starannie zapakowana w papierową torbę z motywem firmy. Każdy zestaw jest ładnie złączony, skarpetki można podarować także w roli prezentu. Są tak niebanalne, że wystarczy dowiedzieć się o odpowiedni rozmiar i można działać z zakupami. Na stronie obecnie działa Kalendarz Adwentowy, w którym codziennie odkrywane są różne niespodzianki.  

Wpis powstał w ramach współpracy z Many Mornings. 

8 komentarzy:

 1. Teraz bardzo modne są te skarpetki do pary, ale jednak różne. Bardzo fajne wzory wybrałaś, ide popatrzeć co tam mają w ofercie.

  OdpowiedzUsuń
 2. Lubię ładne i ciekawe skarpetki. Ale jednak najważniejsze jest dla mnie to z czego są zrobione.

  OdpowiedzUsuń
 3. Dostałem w prezencie ich skarpetki, by było śmieszniej w piwnym klimacie ;)

  OdpowiedzUsuń
 4. Bardzo lubię skarpetki tej firmy, są naprawdę świetne i mają fajne motywy.

  OdpowiedzUsuń
 5. O rany, skarpetki! Jakie cudne! <3
  Nie mogę trafiać na takie polecajki, bo zaraz chcę kupować.

  OdpowiedzUsuń
 6. Takie skarpetki to jedne z przykładów drobiazgów, bez których można się obejść, a jednak fantastycznie cieszą. :)

  OdpowiedzUsuń
 7. Bardzo lubię kolorowe skarpetki, mogę mieć wszystko czarne, a wesołe skarpetki muszą być!

  OdpowiedzUsuń