Zostań konsultantką Avon

Zostań konsultantką Avon

 Sklep Avon

to marka produktów kosmetycznych popularna na polskim rynku. Warto z tego skorzystać. Zostań konsultantką Avon i korzystać z dodatkowych zniżek od 15% do 45 %, a oprócz tego otrzymaj produkty z programu dla nowych konsultantek. Dodatkowo możesz polecać kosmetyki znajomym, dając im bezpłatne katalogi z nowościami firmy. Proces rejestracji jest prosty, bezpłatny i nie ma konieczności kupowania czegoś co miesiąc. Oferta firmy Avon jest tak szeroka, że każdy na pewno znajdzie coś dla siebie.

środa, 6 października 2021

Gra Na barana

 Gra Na barana


Gry zazwyczaj mają to do siebie, że wprowadzony jest w nie element rywalizacji. Tym razem jednak najważniejsze są współpraca oraz wspólne działanie.

Zadaniem uczestników jest zebranie przedmiotów, sami mogą zdecydować, których z nich poszukają w pierwszej kolejności. Przygotowanie do gry jest bardzo proste i polega na wyciśnięciu elementów oraz ustawieniu aranżacji. Ogród zostanie podzielony na kilka sektorów, można podjąć decyzję czy w jednych z nich jest dostateczna liczba członków rodziny, by ściągnąć dany przedmiot. 

Gra kończy się w chwili gdy zajdzie słońce. Wtedy należy policzyć, czy udało się zebrać wszystkie cztery zabawki. W ramach utrudnienia przed zebraniem słońca można zebrać wszystkich członków w jednej części ogrodu lub skrócić czas zachodzenia słońca. Istnieje także wariant dla młodszych oraz rozszerzenie dla starszych dzieci.

Bardzo podoba mi się to, że w tej grze musi współpracować cała rodzina. Rozgrywka jest ciekawa, a gra starannie wykonana i bardzo kolorowa. Cena nie jest zatrważająca, więc warto skusić się na grę Na barana, która dostarcza świetnej rozrywki.Moja ocena: 5/6 

Wpis powstał w ramach współpracy z Egmont

10 komentarzy:

 1. Współpraca jest bardzo ważna. Fajna książeczka.

  OdpowiedzUsuń
 2. Fantastyczna gra dla najmłodszych, dzieciaki były zachwycone, a i dorośli dobrze się bawili. :) Familijne rodzinne granie. :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Fajna jest ta gra. Uważam że każde młodsze dziecko może być bardzo ciekawe z takiej gry.

  OdpowiedzUsuń
 4. Gry uczące współpracy są cały czas bardzo pożądane.

  OdpowiedzUsuń
 5. Myślę, że to ciekawa gra i na pewno ćwiczy cierpliwość. Przy takiej grze można się świetnie bawić przez długie godziny.

  OdpowiedzUsuń
 6. Gry planszowe to coś co uwielbiamy. Pomimo pokaźnej już kolekcji co chwilę kupujemy coś nowego. Ta propozycja mnie zaciekawiła, myślę, że spodoba się moim dzieciom :)

  OdpowiedzUsuń
 7. Kocham planszówki, a jest ich tyle, że naprawdę trudno wybrać. zJednak przekonałaś mnie do Na barana.

  OdpowiedzUsuń
 8. ale super! już nie mogę się doczekać aż zagram z dzieciakami :-)

  OdpowiedzUsuń
 9. Bardzo podoba mi się ta gra, sama chętnie w nią zagram.

  OdpowiedzUsuń
 10. Skoro można w nią grać w wieku 3 lat chętnie zagram w nią z kuzynką.

  OdpowiedzUsuń