Zostań konsultantką Avon

Zostań konsultantką Avon

 Sklep Avon

to marka produktów kosmetycznych popularna na polskim rynku. Warto z tego skorzystać. Zostań konsultantką Avon i korzystać z dodatkowych zniżek od 15% do 45 %, a oprócz tego otrzymaj produkty z programu dla nowych konsultantek. Dodatkowo możesz polecać kosmetyki znajomym, dając im bezpłatne katalogi z nowościami firmy. Proces rejestracji jest prosty, bezpłatny i nie ma konieczności kupowania czegoś co miesiąc. Oferta firmy Avon jest tak szeroka, że każdy na pewno znajdzie coś dla siebie.

czwartek, 9 września 2021

,,Bliżej. Rodzicielstwo bliskości dla tych, którym kończy się cierpliwość" Joanna Jaskółka,,Bliżej. Rodzicielstwo bliskości dla tych, którym kończy się cierpliwość" Joanny Jaskółki to pozycja dla miłośników rodzicielstwa bliskości.

Pozycja została wydana przez blogerkę Matka tylko jedna, której twórczość blogową śledzę już od lat. Bardzo ucieszyła mnie informacja, że Joanna Jaskółka postanowiła wydać swoją książkę. Wiedziałam, że na pewno będzie dość ironicznie i się nie zawiodłam. Publikacja została podzielona na rozdziały, które opisują jak wygląda życie z dziećmi.

Warto pokusić się o stwierdzenie, że czytając tę książkę trzeba mieć do siebie i opisywanych spraw pewien dystans. Niektóre sytuacje są naprawdę śmieszne, a dodatkowo pokazują, że z dzieckiem da się pertraktować i przekonać go do swoich racji lub też pozwolić mu na realizację siebie. Nie wszyscy jednak tak będą postrzegać szczęśliwe dziecko.

Całość przeplatana jest scenkami z życia Joanny i jej dzieci, komentarzem autorki do danego zjawiska, dużą ilością przemyśleń. Na zakończenie znajduje się spis innych pozycji po które warto sięgnąć. Jest to jedna z tych książek, które można czytać wyrywkowo i wracać do nich w dowolnym momencie.

,,Bliżej. Rodzicielstwo bliskości dla tych, którym kończy się cierpliwość" Joanny Jaskółki pokazuje, że niemożliwe staje się możliwym, jeśli wykażemy się dobrą wolą.

Moja ocena: 5/6   
  
Za egzemplarz książki dziękuję wydawnictwu Znak  

14 komentarzy:

 1. Ta książka parę dni temu do mnie dotarła i na pewno do niej zajrzę bo i mnie czasami kończy się cierpliwość.

  OdpowiedzUsuń
 2. Warto mieć tę pozycję w domowej bibliotece, bo cierpliwość ma u mnie granice :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Joannę kojarzę z bloga i na pewno chętnie skuszę się na tę lekturę.

  OdpowiedzUsuń
 4. Mimo że nie jestem jeszcze w tej grupie docelowej, czytuje tego typu pozycje. Ta chodzi za mną od jakiegos czasu. Mam nadzieję, że uda się dorwać!

  OdpowiedzUsuń
 5. Nie czytałam jeszcze żadnej książki napisanej przez blogerkę. Raczej ta nie będzie pierwszą. Temat nie dla mnie.

  OdpowiedzUsuń
 6. Na pewno ciekawa propozycja dla zainteresowanych temqtem :)

  OdpowiedzUsuń
 7. Nie przejdę obok tej pozycji obojętnie po jej premierze.

  OdpowiedzUsuń
 8. O! To chyba lektura dla mnie. Muszę przejrzeć ją w księgarni.

  OdpowiedzUsuń
 9. Muszę zapoznać się z tą lekturą, myślę że będzie ciekawa i akurat dla mnie.

  OdpowiedzUsuń
 10. Pozycja nie tylko dla rodziców bardzo mnie przekonuje.

  OdpowiedzUsuń
 11. Temat rodzicielstwa akurat kompletnie mnie nie interesuje. W ogóle uważam, że zanim kobieta urodzi dziecko, powinna przejść szereg kursów przygotowawczych do macierzyństwa. I testy psychologiczne najlepiej też. :(

  OdpowiedzUsuń
 12. Czuje się zainteresowana ksiazka na przyszłość w sam raz

  OdpowiedzUsuń
 13. Blog kojarzę, książki jeszcze nie - a czuję, że może mi się spodobać.

  OdpowiedzUsuń
 14. Lubię poczucie humoru Autorki i obserwuję Jej bloga - także chętnie sięgnę również po książkę :)

  OdpowiedzUsuń