Zostań konsultantką Avon

Zostań konsultantką Avon

 Sklep Avon

to marka produktów kosmetycznych popularna na polskim rynku. Warto z tego skorzystać. Zostań konsultantką Avon i korzystać z dodatkowych zniżek od 15% do 45 %, a oprócz tego otrzymaj produkty z programu dla nowych konsultantek. Dodatkowo możesz polecać kosmetyki znajomym, dając im bezpłatne katalogi z nowościami firmy. Proces rejestracji jest prosty, bezpłatny i nie ma konieczności kupowania czegoś co miesiąc. Oferta firmy Avon jest tak szeroka, że każdy na pewno znajdzie coś dla siebie.

wtorek, 30 marca 2021

,,Żyj bez toksyn. Jak pozbyć się szkodliwych substancji ze swojej codzienności" Aleksandra Olsson, Aleksandra RutkowskaW ciągu minionych lat temat ekologii, życia bez toksyn i niezagracania planety zbędnymi rzeczami staje się coraz bardziej popularny. W ostatnim czasie zapoznałam się z publikacją ,,Żyj bez toksyn. Jak pozbyć się szkodliwych substancji ze swojej codzienności", która okazała się bardzo ciekawa.

Pozycja została podzielona na kilka dużych działów. Mamy m.in. dom, pracę, dzieci, obchody Świąt, sprzątanie i nie tylko. Każdy dział jest niezwykle ciekawy i zawiera praktyczne porady na temat tego, jak pozbyć się toksyn z naszego życia i przestrzeni. Autorki dają praktyczne rady, jakich produktów używać, na jakie składowe zwracać uwagę, czego się wystrzegać.

Całość jest napisana bardzo prostym językiem, przeplatanym zdjęciami na całe strony. Jak radzą autorki, z całością można zapoznać się po kolei lub wybierać tylko te zagadnienia, które szczególnie nas interesują w danej chwili. Jest to bowiem książka z której można korzystać wielokrotnie. Zawiera także kilka przepisów do wykonania w domu.

,,Żyj bez toksyn. Jak pozbyć się szkodliwych substancji ze swojej codzienności" Aleksandry Olsson i  Aleksandry Rutkowskiej to lektura, z którą można przyjemnie spędzić czas, przy okazji zaczynając dbać o otaczającą nas przestrzeń, jeśli zaczniemy stosować się do zawartych w niej zagadnień.

Moja ocena: 5/6
      
Za egzemplarz książki dziękuję wydawnictwu Znak 

13 komentarzy:

 1. Bardzo ciekawy i ważny temat. Chętnie przeczytam tę książkę.

  OdpowiedzUsuń
 2. Temat bardzo na czasie. Warto mieć taką wiedzę.

  OdpowiedzUsuń
 3. Jestem zainteresowaną tą publikacją, cieszę się, że jest warta uwagi.

  OdpowiedzUsuń
 4. Zastanawiałam się nad tą książką, obawiam się jednak, że dla mnie będzie już za prosta i przez to bezużyteczna.

  OdpowiedzUsuń
 5. To na pewno ciekawa książka, z której wiele mogłabym się dowiedzieć.

  OdpowiedzUsuń
 6. Zgłębiłam ten temat jakiś czas temu. Czasem nawet nie zdajemy sobie sprawy ile jest toksyn w koło nas

  OdpowiedzUsuń
 7. Wędrówki po kuchni30 marca 2021 20:15

  Toksyny w naszym życiu są wszechobecne, ale większość da się wyeliminować, trzeba tylko chcciec

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Chcieć i wiedzieć, jak to zrobić, czego unikać, a na czym się koncentrować. Inwestycja w zdrowie nie do przecenienia. :)

   Usuń
 8. wygląda na to że warto mieć tą publikacje w domu zwłaszcza że jeszcze nie raz może sie przydać.

  OdpowiedzUsuń
 9. Temat na czasie. Aczkolwiek trzeba naprawdę chcieć zagłębić ten temat, żeby w ogóle wziąć się za pozbycie toksyn lub zmniejszenia ich ilości :)

  OdpowiedzUsuń
 10. Chciałabym jak najwięcej toksyn wyeliminować ze swojego życia, tym bardziej, że z każdej strony jesteśmy nimi atakowani.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Jak trafi się okazja, chętnie zajrzę do książki, cenię sobie takie podpowiedzi.

   Usuń
 11. Ciekawa tematyka :) Książka na czasie

  OdpowiedzUsuń