Zostań konsultantką Avon

Zostań konsultantką Avon

 Sklep Avon

to marka produktów kosmetycznych popularna na polskim rynku. Warto z tego skorzystać. Zostań konsultantką Avon i korzystać z dodatkowych zniżek od 15% do 45 %, a oprócz tego otrzymaj produkty z programu dla nowych konsultantek. Dodatkowo możesz polecać kosmetyki znajomym, dając im bezpłatne katalogi z nowościami firmy. Proces rejestracji jest prosty, bezpłatny i nie ma konieczności kupowania czegoś co miesiąc. Oferta firmy Avon jest tak szeroka, że każdy na pewno znajdzie coś dla siebie.

wtorek, 30 marca 2021

,,Spirit Animals. Upadek Bestii. Smocze Oko" Sarwat ChaddaOd ostatniego tomu przyszło nam czekać na kolejny aż 1,5 roku. Nie mam pojęcia, kiedy to zleciało, jednak ponownie zagłębiłam się w tę historię.

Znani nam z poprzednich tomów bohaterowie znajdowali się w niebezpieczeństwie. Byli przetrzymywani przez osobę, która być może miała nie cofnąć się nawet przed zabójstwem. Ich jedynym wybawieniem było zdobycie tajemniczego Smoczego Oka. Śmiałkowie przed nimi jednak polegli. Czy mieli jakąkolwiek szansę na wykonanie tej misji?

Cała seria jest wydana w sztywnych oprawach, dodatkowo od którejś części pojawia się kod QR do gry. Każdy tom serii pisany jest przez innego autora, wśród twórców pojawiają się więc bardziej i mniej znane nazwiska. Jest to cykl dla młodzieży, w którym sporo się dzieje.

Nie można narzekać na nudę, dobro ponownie walczy ze złem i choć od początku można podejrzewać, że główni bohaterowie wyjdą z tego bez szwanku to niekoniecznie wcale tak musi być. W każdej części są jakieś ofiary.

,,Spirit Animals. Upadek Bestii. Smocze Oko" Sarwata Chaddy to w ogólnym rozrachunku 15 tom cyklu ,,Spirit Animals". Dla miłośników serii to lektura obowiązkowa.
 
Moja ocena: 5/6

Za egzemplarz książki do recenzji dziękuję wydawnictwu Wilga 

12 komentarzy:

 1. Dla fanów tej serii to na pewno lektura godna uwagi.

  OdpowiedzUsuń
 2. Czyli rozumiem, że jest też gierka o tym tytule, która koresponduje z cyklem książkowym?

  OdpowiedzUsuń
 3. Ten gatunek nie jest koniecznie pode mnie, słabo się odnajduję.

  OdpowiedzUsuń
 4. Fani tego gatunku na pewno będę zachwyceni tą propozycją.

  OdpowiedzUsuń
 5. Ooo ja zupełnie nie znam, muszę zapytać mojego chrześniaka czy się orientuje, bo on taki sam mol jak ja :)

  OdpowiedzUsuń
 6. Myślę, że miłośnicy tego gatunku będą zachwyceni. Ja jestem w tym temacie kompletnie zielona. Mimo to 5+ za recenzję, pozdrawiam serdecznie :)

  OdpowiedzUsuń
 7. NIe znam tych ksiazek, ale moj syn sluchal audiobooki i raczej mu sie podobaly. Pozdrawiam!

  OdpowiedzUsuń
 8. Nie czytałam tej serii, miłośnicy serii na pewno zachwyceni, że jest tyle części.

  OdpowiedzUsuń
 9. Dla wielbicieli tego gatunku to z pewnością będzie ciekawa, czytelnicza przygoda

  OdpowiedzUsuń
 10. Nie znam tej serii. Może mój brat będzie mógł mi coś więcej powiedzieć.

  OdpowiedzUsuń
 11. brzmi tajemniczo ale i ciekawie, sama nie czytałam jeszcze serii tych książek , wszystko przede mną

  OdpowiedzUsuń
 12. Książka brzmi ciekawie, nie powiem, że nie. Aczkolwiek nie jest to kategoria lektur jakie lubię czytać. Wolę przygodowe lub romanse :)

  OdpowiedzUsuń