Zostań konsultantką Avon

Zostań konsultantką Avon

 Sklep Avon

to marka produktów kosmetycznych popularna na polskim rynku. Warto z tego skorzystać. Zostań konsultantką Avon i korzystać z dodatkowych zniżek od 15% do 45 %, a oprócz tego otrzymaj produkty z programu dla nowych konsultantek. Dodatkowo możesz polecać kosmetyki znajomym, dając im bezpłatne katalogi z nowościami firmy. Proces rejestracji jest prosty, bezpłatny i nie ma konieczności kupowania czegoś co miesiąc. Oferta firmy Avon jest tak szeroka, że każdy na pewno znajdzie coś dla siebie.

środa, 17 marca 2021

,,Kim dla Ciebie jestem?" Beata MajewskaBeata Majewska vel Augusta Docher powraca do czytelników z zupełnie nową serią, której pierwszy tom nosi tytuł ,,Kim dla Ciebie jestem?". Muszę przyznać, że było to fascynujące spotkanie z prozą autorki.

Pisarka dała się poznać z serii powieści dla młodzieży, kobiet oraz tych pobudzających zmysły. Ta publikacja to jednak zupełnie inny poziom literackiego dorobku Beaty Majewskiej. Czytając, nie dowierzałam, że słowa wyszły spod jej rąk. To, jak ogromny progres poczyniła jest godne pochwały. A czym właściwie się zachwycam?

Akcja toczy się poza granicami Polski, początkowo w Chicago, a później w Nowym Jorku. Poznajemy 17-letnią Susan Seyler, która dowiaduje się, że zostanie mamą. Jej ówczesny partner seksualny, przywódca miejscowego gangu, Calvin, delikatnie mówiąc, nie jest zachwycony. Namawia dziewczynę do aborcji. Czy wychowana w patologicznych warunkach Su zdecyduje się na tak drastyczny krok?

Równolegle poznajemy rodzinę Pratchettów, w której najważniejsze jest zachowanie pozorów. Trójka synów, Ronnie, Irvin i Patrick są wierną kopią swojego zamożnego ojca. Ten ostatni planuje ślub z Hope, nie przeszkadza mu to jednak w bliższym poznawaniu innych kobiet i wchodzeniu z nimi w relacje seksualne na boku. Przy okazji jednego z takich ,,spotkań" przypadkowo spotyka Susan. Tylko czy przypadki istnieją?

Jak już wspomniałam, niezwykle podobało mi się ,,Kim dla Ciebie jestem?" autorstwa Beaty Majewskiej. Zdarzenie nędzy z zamożnością. Toksycznej relacji z oszustwem na boku. Chęci usunięcia dziecka z pragnieniem syna. Pełna niespodzianek i niespodziewanych zwrotów akcji. Nie mogę doczekać się kontynuacji! Zapoznałam się z nią błyskawicznie. To lektura na jedno dłuższe czytanie, od której nie sposób się oderwać.
 
Moja ocena: 5,5/6   
 
Wpis powstał w ramach współpracy z Wydawnictwem Jaguar.


12 komentarzy:

 1. Chętnie przeczytałabym tę książkę.

  OdpowiedzUsuń
 2. Ooo świetna ręcenzja jestem zachęcona do przeczytania

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Sympatycznie czyta się o udanych spotkaniach z książkami. :)

   Usuń
 3. Zaciekawiło mnie to. Muszę przeczytać!

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Ciekawa jestem, czy też nie będziesz mogła się oderwać od powieści, czego serdecznie życzę. :)

   Usuń
 4. Bardzo wysoka ocena wrażeń czytelniczych, fantastycznie trafić na książkę, która tak do siebie przekonuje. :)

  OdpowiedzUsuń
 5. Temat aborcji to ostatnio temat na czasie, więc pewnie wiele czytelniczek skusi się na tę historię :)
  O, mamy taką samą książkę przy nazwie :)

  OdpowiedzUsuń
 6. Rzadko czytuję takie ksiązki, ale czasem czuję potrzebę tego typu literatury. Chętnie przecyztam ten tytuł.

  OdpowiedzUsuń
 7. bardzo wysoko oceniasz tę historię, wiem zatem komu ją polecę ;-)

  OdpowiedzUsuń
 8. Ocena wysoka ale i recenzja jest bardzo ciekawa i zachęcająca

  OdpowiedzUsuń
 9. Świetnie, autorka ma na prawdę dobre pióro więc po jej książki sięgam bardzo chętnie.

  OdpowiedzUsuń
 10. Miałam okazję się z nią zapoznać, także mi się podobała.

  OdpowiedzUsuń