Zostań konsultantką Avon

Zostań konsultantką Avon

 Sklep Avon

to marka produktów kosmetycznych popularna na polskim rynku. Warto z tego skorzystać. Zostań konsultantką Avon i korzystać z dodatkowych zniżek od 15% do 45 %, a oprócz tego otrzymaj produkty z programu dla nowych konsultantek. Dodatkowo możesz polecać kosmetyki znajomym, dając im bezpłatne katalogi z nowościami firmy. Proces rejestracji jest prosty, bezpłatny i nie ma konieczności kupowania czegoś co miesiąc. Oferta firmy Avon jest tak szeroka, że każdy na pewno znajdzie coś dla siebie.

sobota, 13 marca 2021

,,Dachołazy" Katherine RundellKatherine Rundell to autorka, która jest stosunkowo znana na polskim rynku. Niedawno miałam okazję zapoznać się z jedną z jej publikacji.

Główną bohaterką jest dziewczynka, która została znaleziona w okresie niemowlęcym przez starszego mężczyznę. Sophie nie miała rodziny, jednak czuła, że gdzieś może znajdować się jej matka, która parała się muzyką. Postanowiła ją odnaleźć, choć to nie podobało się władzom, które mogły mieć związek z jej zniknięciem.

Publikacja jest typowo literaturą młodzieżową z elementami fantastyki. Całość jest przeznaczona dla młodszego czytelnika. Jej lektura jest niezwykle szybka. Gdyby autorka zdecydowała się bardziej na rozwinięcie wątku dachołazów i innych rywali powieść byłaby jeszcze doskonalsza.

,,Dachołazy" Katherine Rundell to moje pierwsze spotkanie z twórczością tej pisarki, ale pewnie w wolnej chwili skuszę się na jej inne książki wydane w Polsce. 

 Moja ocena: 4.5/6  
      
Książka została przeczytana w ramach wyzwania WyPożyczone
   
  

13 komentarzy:

 1. Na razie nie planuję sięgać po tę książkę.

  OdpowiedzUsuń
 2. Książka zapowiada się bardzo ciekawie.

  OdpowiedzUsuń
 3. Nie czytałam jeszcze nic tej autorki, ale fabularnie czuję się zainteresowana.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Jeszcze nic tej autorki nie czytałam, zatem odkrywanie jej książek przede mną, jak wciągną, to chętnie. :)

   Usuń
 4. Jeszcze nic nie czytałam tej autorki, ale chętnie coś przeczytam.

  OdpowiedzUsuń
 5. Jeszcze nic nie czytałam tej autorki, ale chętnie coś przeczytam.

  OdpowiedzUsuń
 6. Jeszcze nic nie czytałam tej autorki, ale chętnie coś przeczytam.

  OdpowiedzUsuń
 7. Bardzo lubiłam takie ksiażki kiedy miałam naście lat ;-) teraz mogę czekać aż dzieciaki w rodzinie trochę podrosną, żeby im zakupić takie pozycje :-)

  OdpowiedzUsuń
 8. ta książka, gdzieś obiła mi się o oczy, ale nie miałam okazji jej czytać, lubię kiedy w takich historiach pojawia się fantastyka, fajnie dopełnia fabułę

  OdpowiedzUsuń
 9. Tytuł może spodobać się mojej młodzieży, ale potrzebuję więcej informacji o książce. :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Zarówno tytuł, jak i okładka, przyciągają, chce się wiedzieć, co się pod nimi kryje. :)

   Usuń
 10. Nie znam twórczości tej autorki, ale książka jak najbardziej mnie zainteresowała. Bardzo lubię książki dla dzieci i młodzieży. 😊

  OdpowiedzUsuń