Zostań konsultantką Avon

Zostań konsultantką Avon

 Sklep Avon

to marka produktów kosmetycznych popularna na polskim rynku. Warto z tego skorzystać. Zostań konsultantką Avon i korzystać z dodatkowych zniżek od 15% do 45 %, a oprócz tego otrzymaj produkty z programu dla nowych konsultantek. Dodatkowo możesz polecać kosmetyki znajomym, dając im bezpłatne katalogi z nowościami firmy. Proces rejestracji jest prosty, bezpłatny i nie ma konieczności kupowania czegoś co miesiąc. Oferta firmy Avon jest tak szeroka, że każdy na pewno znajdzie coś dla siebie.

sobota, 13 marca 2021

Strrraszna historia - Narwani Normanowie, Ci koszmarni Celtowie,,Strrraszna historia. Narwani Normanowie" to publikacja, którą można czytać oddzielnie. Dzięki tej pozycji zarówno dziecko, jak i dorosły dowie się więcej o Normanach. Na początku znajduje się kalendarium, następnie jest poruszanych bardzo dużo informacji, z którymi warto się zapoznać. Całość jest podana w bardzo przystępny, humorystyczny sposób. Pojawiają się ilustracje łączące ołówek z komiksem, które na pewno także urozmaicają lekturę. Nie zabrakło również quizu.
,,Strrraszna historia. Ci koszmarni Celtowie" to książka przeznaczona zarówno dla dzieci, jak i dorosłych, z której dowiemy się więcej o Celtach. Lektura jest niezwykle fascynująca, a całość podana w humorystyczny sposób. Na początku znajduje się kalendarium, nie zabrakło także quizu i wielu ciekawostek o Celtach. Dość często pojawiają się także ilustracje łączące ołówek z komiksem. Lektura idealna na dłuższe czytanie.


Seria została wydana w zeszytowym formacie. Książki nie są bardzo obszerne, jednak zawierają mnóstwo ciekawostek z różnych dziedzin o Celtach, Normanach lub innych, którzy pojawiają się w tej serii. Czcionka jest dość spora, a informacje przystępnie podane. Wspaniała lekcja historii podana w lekkim stylu.
 
 Moja ocena: 5/6

Wpis powstał w ramach współpracy   
 

13 komentarzy:

 1. Widzę, że to seria, z którą warto się zapoznać. Dobrze, że każdy tom to oddzielna całość.

  OdpowiedzUsuń
 2. baardzo lubię tę serię, już nie mogę się doczekać aż moje dzieci będą miały lekcje historii ;-)

  OdpowiedzUsuń
 3. Bardzo chciałabym zagłębić się w tę serię. :)

  OdpowiedzUsuń
 4. Nie znam tej serii i nie planuję jej poznawać, ale polecą ją młodszym czytelnikom z mojej rodziny. Może przypadnie im do gustu.

  OdpowiedzUsuń
 5. Nie znam tej serii i nie planuję jej poznawać, ale polecą ją młodszym czytelnikom z mojej rodziny. Może przypadnie im do gustu.

  OdpowiedzUsuń
 6. Uwielbiam książki z tej serii - są zabawne i pouczające, przekazują informacje historyczne w fajnej formie

  OdpowiedzUsuń
 7. Uwielbiam tą serię! Zawsze czytam ją z wypiekami i to jak, przedstawiono w niej historię.

  OdpowiedzUsuń
 8. Nie znam jeszcze tej serii, ale po recenzji myślę że jest wart poznania :)

  OdpowiedzUsuń
 9. Nie wiem czy pozycja jest dla nas. Muszę sięgnąć i bliżej się zapoznać z książką.

  OdpowiedzUsuń
 10. Fajnie, że jest to seria, która ma wiele do zaprezentowania dzieciom.

  Książki jak narkotyk

  OdpowiedzUsuń
 11. Nasz synek na takie książki jest jeszcze za mały - ale kiedyś na pewno chętnie po nie sięgniemy.Ciekawa alternatywa dla nudnych szkolnych podręczników :)

  OdpowiedzUsuń