Zostań konsultantką Avon

Zostań konsultantką Avon

 Sklep Avon

to marka produktów kosmetycznych popularna na polskim rynku. Warto z tego skorzystać. Zostań konsultantką Avon i korzystać z dodatkowych zniżek od 15% do 45 %, a oprócz tego otrzymaj produkty z programu dla nowych konsultantek. Dodatkowo możesz polecać kosmetyki znajomym, dając im bezpłatne katalogi z nowościami firmy. Proces rejestracji jest prosty, bezpłatny i nie ma konieczności kupowania czegoś co miesiąc. Oferta firmy Avon jest tak szeroka, że każdy na pewno znajdzie coś dla siebie.

piątek, 12 marca 2021

,,Był sobie pies", ,,Był sobie pies 2", ,,O psie, który dał słowo" W. Bruce Cameron

 ,,Był sobie pies"


Jeden pies i kilka wcieleń. W taki właśnie sposób poznajemy głównego psiego bohatera książki, który trafia do Ethana, by spędzać z nim czas. Następnie pies zdycha i rodzi się w nowej postaci, by kolejne psie życie spędzić ze swoim ukochanym człowiekiem. Całość jest pisana z psiej perspektywy. Książkę czyta się naprawdę sprawnie i jest całkiem wciągająca. 

,,Był sobie pies 2"


Tym razem główną bohaterką książki jest CJ, dziewczynka, która chce mieć psa, a nie godzi się na niego Gloria, która jest jej mamą i rzekomo się nią opiekuje. CJ ukrywa więc Molly, która spędza z nią przyjemnie czas. Następnie Moly zdycha i pojawia się pod postacią nowego pieska. Ta część jest ciekawsza niż pierwsza, więc zapoznałam się z nią jeszcze sprawniej. Pisana jest z psiej perspektywy. 

,,O psie, który dał słowo"


Nasz czworonóg, którego znamy już z poprzednich części tym razem miał kolejne bardzo odpowiedzialne zadanie. Pies musiał pomóc chłopcu, który od urodzenia poruszał się na wózku i być może miał szansę na operację, jednak nie było to pewne. Z powieścią zapoznałam się bardzo szybko i wywarła na mnie pozytywne wrażenie, pies tym razem także kilka razy się odradzał.

Moja ocena: 5/6
        
Książka została przeczytana w ramach wyzwania WyPożyczone
   
  

12 komentarzy:

 1. Właśnie kończę czytać książkę ,,O psie, który dał słowo".

  OdpowiedzUsuń
 2. Czytałam książkę "Był sobie pies", całkiem fajna, wciągająca lektura. Chętnie sięgnę także po "O psie, który dał słowo". :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Chętnie bym przeczytała te książki i obejrzała filmy na ich podstawie. Myślę,że mojemu synkowi też by się spodobały - bo kocha wszystkie zwierzęta.

  OdpowiedzUsuń
 4. Podobało mi się to odradzanie pieska w trzeciej części.

  OdpowiedzUsuń
 5. Oglądałam film na podstawie pierwszej części, czytałam trzecią. Ciekawy pomysł na fabułę.

  OdpowiedzUsuń
 6. Brzmi ciekawie. Jednak jeszcze nie miałam okazji ich czytać. No cóż, dopisuje do listy. 😁

  OdpowiedzUsuń
 7. Wątpię, że sięgnę, po którą kolwiek z tych książek. Czytałam Psiego najlepszego i się zawiodłam. Najważniejsze, że tobie się podobały.

  OdpowiedzUsuń
 8. zwierzęta bardzo mnie rozczulają, sama w domu rodzinnym mam psy i koty, kocham je bardzo a przy tych książkach pewnie uroniłabym nawet łezki wzruszenia :)

  OdpowiedzUsuń
 9. Dzieci na pewno lubią takie opowieści o zwierzętach.

  OdpowiedzUsuń
 10. Książki o zwierzętach bardzo lubię, tych jeszcze nie czytałam, ale myślę ze się to zmieni i nadrobię :)

  OdpowiedzUsuń
 11. Czytałam tylko jedną powieść i widziałam film, bardzo uroczy, fajna perspektywa :)

  OdpowiedzUsuń
 12. Czytałam dwie pierwsze oraz obejrzałam dwa filmy (1 i 3) bardzo relaksujące i wzruszające - dla mnie bomba :)

  OdpowiedzUsuń