Zostań konsultantką Avon

Zostań konsultantką Avon

 Sklep Avon

to marka produktów kosmetycznych popularna na polskim rynku. Warto z tego skorzystać. Zostań konsultantką Avon i korzystać z dodatkowych zniżek od 15% do 45 %, a oprócz tego otrzymaj produkty z programu dla nowych konsultantek. Dodatkowo możesz polecać kosmetyki znajomym, dając im bezpłatne katalogi z nowościami firmy. Proces rejestracji jest prosty, bezpłatny i nie ma konieczności kupowania czegoś co miesiąc. Oferta firmy Avon jest tak szeroka, że każdy na pewno znajdzie coś dla siebie.

piątek, 12 lutego 2021

,,Obiecaj, że wrócisz" Beata MajewskaCzas na kończący trylogię tom autorstwa Beaty Majewskiej vel Augusty Docher, czyli ,,Obiecaj, że wrócisz". Wszystkie wydarzenia zbliżają się ku końcowi, jednak oprócz poznania końcowych wątków wszystkich poznanych bohaterów, uwaga autorki skupia się najbardziej na Goczy i Wierze, która wbrew swojej woli została wydana za przyrodniego brata - Nikitę.

Gocza, Gruzin, w bardzo młodym wieku stracił ojca, który jeździł na taksówce. Niedługo później postanawia się zemścić, upamiętniając przypadkową śmierć ojca. Czy uda mu się przechytrzyć sprawiedliwość?

Tymczasem Wiera zdecydowana jest uciec od Nikity, sama jednak nie wie, komu może zaufać. Jest nie do końca stabilna emocjonalnie. Po tułaczce wśród sprzymierzeńców i wrogów męża, trafia do Warszawy, gdzie opiekuje się nią Bruno. Czy między ofiarą i oprawcą wytworzy się symbol sztokholmski?

Poznamy także dalsze losy Luizy i Rafała oraz jego dawnej żony, Weroniki. Muszę przyznać, że ,,Obiecaj, że wrócisz" Beaty Majewskiej pełne jest nieoczekiwanych zwrotów akcji. Jestem niebywale zadowolona z zapoznania się z tą częścią, ponieważ trzyma poziom poprzednich. Koniecznie zapoznaj się z całą serią, jeśli tak jak ja lubisz twórczość pisarki.
   
Moja ocena: 5/6  

Wpis powstał w ramach współpracy z Wydawnictwem Jaguar.

10 komentarzy:

 1. Cała ta trylogia dopiero przede mną.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Co prawda, nie zaglądam w takie klimaty czytelnicze, ale moja córka właśnie w nich teraz buszuje, jako sympatyczne przerywniki w przedmaturalnych przygotowaniach. :)

   Usuń
 2. Seria bardzo mi się podobała. Idealnie trafia w mój gust.

  OdpowiedzUsuń
 3. Nie spotkałam się chyba jeszcze z recenzją żadnego z tomów tej trylogii. A jeśli jednak spotkałam, to nie zaciekawiła mnie. Zwykle czytuję inne gatunki i rzadko coś trafia do mnie z innych półek.

  OdpowiedzUsuń
 4. Bardzo fajnie, że spodobała Ci się ta cała seria jaką wydała autorka :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Kiedy ksiązki wciągają, to z chęcią się kolekcjonuje całe serie, przedłuża pobyt w klimacie, który się spodobał. :)

   Usuń
 5. Nie wiem czy zapoznam się z tą serią. Ważne, że tobie ta książka się podobała.

  OdpowiedzUsuń
 6. Fantastycznie trafić na książki, które w tak przyjemny sposób umilają nam czas, zwłaszcza jeśli można liczyć na kontynuację. :)

  OdpowiedzUsuń
 7. Nie jest to wprawdzie gatunek literacki,po który często sięgam - ale czasami takie książki potrafią mnie pozytywnie zaskoczyć.

  OdpowiedzUsuń
 8. Czytałam jedna książkę tej autorki. I za każdą kolejną podziękuje, nie jest to styl który by do mnie przemawiał.

  OdpowiedzUsuń