Zostań konsultantką Avon

Zostań konsultantką Avon

 Sklep Avon

to marka produktów kosmetycznych popularna na polskim rynku. Warto z tego skorzystać. Zostań konsultantką Avon i korzystać z dodatkowych zniżek od 15% do 45 %, a oprócz tego otrzymaj produkty z programu dla nowych konsultantek. Dodatkowo możesz polecać kosmetyki znajomym, dając im bezpłatne katalogi z nowościami firmy. Proces rejestracji jest prosty, bezpłatny i nie ma konieczności kupowania czegoś co miesiąc. Oferta firmy Avon jest tak szeroka, że każdy na pewno znajdzie coś dla siebie.

piątek, 12 lutego 2021

,,Gustaw na lodzie", ,,Gaja w opałach", ,,Tymon w tarapatach" Jakub TylmanTemat ocieplenia klimatu jest bardzo ważny, dlatego nie ma się czemu dziwić, że został poruszony w książce dla dzieci. Historia porusza temat pingwinka, który obawia się tego, czy będzie miał dokąd wrócić. Całość została napisana wierszem, strony zaś wypełniają kolorowe ilustracje. Książka została wydana w sztywnej oprawie.

Gaja miała nie lada problem, bowiem jej dom został zanieczyszczony, a później dodatkowo musiała zetknąć się z pożarem. Do tego doprowadzili ludzie, którzy nie segregowali śmieci. Książeczka została pięknie wydana w sztywnej oprawie. Tekstu jest mało i znajduje się on co drugą stroną, druga na rozkładówce jest w całości ilustrowana. Jest to publikacja dla dzieci o tematyce ekologicznej.

Historia Tymona została zainspirowana prawdziwymi wydarzeniami. Głównym bohaterem tej książki jest Tymon, tygrys, który ku uciesze ludzi przebywał w cyrku. Na szczęście udało mu się odmienić swój los. Przesłanie tej książki jest takie, by dbać o zwierzęta i otaczający nas świat. Pojawiają się zarówno kolorowe, jak i czarno-białe ilustracje. Całość została wydana w sztywnej oprawie.Moja ocena: 5/6
 
Książka została przeczytana w ramach wyzwania WyPożyczone
   
  

10 komentarzy:

 1. Wszystkie książki mi się podobają. Ważny temat, a Ilustracje zachęcają do czytania.

  OdpowiedzUsuń
 2. Bardzo dobrze, że jest tyle książek o tematyce ekologicznej. Jest w czym wybierać.

  OdpowiedzUsuń
 3. Świetne książeczki dla dzieci. Moje dziewczynki byłyby zadowolone z takich, bo bardzo lubią czytać wszystko, co związane jest ze zwierzętami.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. U mnie dzieciaki właśnie ksiązeczki ze zwierzątkami najchętniej wybierały, zwłaszcza pingwiny, konie i myszki ich przyciągały. :)

   Usuń
 4. Dobrze, że tak ważny temat jak ocieplenie klimatu został poruszony.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Jak wiele cennych przesłań można przemycić nawet w ksiązeczkach dla najmłodszych. :)

   Usuń
 5. Nie widziałam wcześniej tych książeczek. A wyglądają ciekawie i na dodatek mają mądre przesłanie.

  OdpowiedzUsuń
 6. Zapowiada się przyjemne czytanie z dzieciaszkami, chętnie zajrzę z młodą czytelniczką do tych książeczek. :)

  OdpowiedzUsuń
 7. Ciekawe i pożyteczne przesłanie. Zawsze jednak się zastanawiam, czy autorzy nie za wcześnie chcą edukować dzieci, bo one często mało z tego rozumieją...

  OdpowiedzUsuń
 8. nie znam tej serii, ale sama tytuły bardzo mi się podobają, a po recenzji stwierdzam, że musimy ją poznać ;-)

  OdpowiedzUsuń