Zostań konsultantką Avon

Zostań konsultantką Avon

 Sklep Avon

to marka produktów kosmetycznych popularna na polskim rynku. Warto z tego skorzystać. Zostań konsultantką Avon i korzystać z dodatkowych zniżek od 15% do 45 %, a oprócz tego otrzymaj produkty z programu dla nowych konsultantek. Dodatkowo możesz polecać kosmetyki znajomym, dając im bezpłatne katalogi z nowościami firmy. Proces rejestracji jest prosty, bezpłatny i nie ma konieczności kupowania czegoś co miesiąc. Oferta firmy Avon jest tak szeroka, że każdy na pewno znajdzie coś dla siebie.

niedziela, 14 lutego 2021

,,Czy wiecie, jak pomóc planecie?" i ,,Było sobie drzewo..."Bohaterem książeczki jest dziecko, które na kolejnych przykładach pokazuje, w jaki sposób ono może pomóc planecie. Sytuacje nie są jakieś wydumane, naprawdę spotykamy się z nimi wiele razy w ciągu roku. Na zakończenie zostały także podane przykłady ogólne, jak można dbać o planetę. Tekstu jest mało, jednak jest on ciekawy. Czasami tylko niezbyt dobrze go widać.
Drzewa są niezwykle ważne, czego dziecko może dowiedzieć się z tej książeczki śledząc, na jak wiele różnych sposobów drzewa są potrzebne w środowisku. W tej części tekst jest bardzo dobrze widoczny. Na zakończenie możemy przeczytać dlaczego warto dbać o drzewa i nie dopuszczać do ich wycinki. Książeczka jest w całości kartonowa i została wydana na papierze z recyklingu.

 Moja ocena: 4.5/6
 
Książka została przeczytana w ramach wyzwania WyPożyczone
   
  

9 komentarzy:

 1. Książeczki bardzo Interesujące, zwłaszcza dla młodszej grupy odbiorców. Myślę że idelanie sprawdzą się dla dzieci w wieku 2-3lat ❤️

  OdpowiedzUsuń
 2. Książeczki jak najbardziej dla nas. Koniecznie musimy je poznać z moimi chłopcami.

  OdpowiedzUsuń
 3. Świetne dla Maluchów. Lubię takie edukacyjne książeczki.

  OdpowiedzUsuń
 4. Ciekawe ksiazeczki,tematy warto poruszac od najmlodszych lat

  OdpowiedzUsuń
 5. Uwielbiam książki dla dzieci, a do tego takie pięknie wydane i jeszcze mądre!

  OdpowiedzUsuń
 6. to książka zdecydowanie dla nas, ostatnio moje dzieci przytulają wszystkie drzewa ;-)

  OdpowiedzUsuń
 7. Ciekawa książeczka dla dzieci, ale czasem i dorośli powinni do niej zajrzeć.

  OdpowiedzUsuń
 8. Bardzo fajna książeczka. Podoba mi się to, że wiele książek dla dzieci, które ostatnio są polecane, nie tylko bawią ale i uczą. :-)

  OdpowiedzUsuń
 9. Bardzo ciekawe, że zostały wydane na papierze eko.

  OdpowiedzUsuń