Zostań konsultantką Avon

Zostań konsultantką Avon

 Sklep Avon

to marka produktów kosmetycznych popularna na polskim rynku. Warto z tego skorzystać. Zostań konsultantką Avon i korzystać z dodatkowych zniżek od 15% do 45 %, a oprócz tego otrzymaj produkty z programu dla nowych konsultantek. Dodatkowo możesz polecać kosmetyki znajomym, dając im bezpłatne katalogi z nowościami firmy. Proces rejestracji jest prosty, bezpłatny i nie ma konieczności kupowania czegoś co miesiąc. Oferta firmy Avon jest tak szeroka, że każdy na pewno znajdzie coś dla siebie.

sobota, 13 lutego 2021

,,Kosmiczne wyzwania. Jak budować statki kosmiczne, dogonić kometę i rozwiązywać galaktyczne problemy" Artur B. Chmielewski, Ewelina Zambrzycka-KościelnickaTematyka kosmosu i wynalazków wcale nie musi być nudna i nieprzystępna dla dziecka. ,,Kosmiczne wyzwania" to pozycja, która przypadnie do gustu młodszym i starszym odbiorcom.

Całość została pięknie wydana w sztywnej oprawie i zawiera naprawdę mnóstwo ciekawych informacji. Nie dość, że Artur B.Chmielewski dzieli się z czytelnikami swoją wiedzą i doświadczeniem to dodatkowo istnieje możliwość rozwiązywania zadań, czy robienia doświadczeń.

Publikacja została podzielona na kilka rozdziałów. Napisana jest bardzo prostym, przystępnym językiem. Nie ma mowy o tym, że czegoś nie zrozumiemy. Najważniejsze jest to, by dziecko zainteresowało się tym tematem, zrozumiało o co w tym chodzi, a nie wykuło się na pamięć.

,,Kosmiczne wyzwania. Jak budować statki kosmiczne, dogonić kometę i rozwiązywać galaktyczne problemy" Artura B. Chmielewskiego i Eweliny Zambrzyckiej-Kościelnickiej to wydana w twardej oprawie, kolorowa, bogata w wiedzę i doświadczenia pozycja, która spodoba się miłośnikom kosmosu i zdobywania nowej wiedzy.

Moja ocena: 5/6
 
Za egzemplarz książki dziękuję wydawnictwu Znak 


 

10 komentarzy:

 1. Książka już zawitała do naszej domowej biblioteczki.

  OdpowiedzUsuń
 2. Dzieci zawsze interesowały się kosmosem i rakietami. Przynajmniej pamiętam to z dzieciństwa. Bardzo ciekawa i mądra propozycja dla dzieci i młodzieży. Może po takiej lekturze doczekamy się budowniczego statków kosmicznych, albo odkrywcę nowej planety.
  Irena - Hooltaye w podróży

  OdpowiedzUsuń
 3. Bardzo fajna pozycja dla młodych, którzy interesują się tematyką kosmosu.

  OdpowiedzUsuń
 4. Mamy tę książkę i jest naprawdę fantastyczna. Sama już niebawem zabieram się za pisanie recenzji, w której opisze o naszych wrażeniach po lekturze.

  OdpowiedzUsuń
 5. po lekturze takiej książki na pewno przychodzi wiele pomysłów na zabawę, mnie najbardziej ciekawi jak zbudować rakietę :-)

  OdpowiedzUsuń
 6. U nas też pojawiła się recenzja tej propozycji.Bardzo ważne przesłanie dla wszystkich dzieci,by spełniały swoje marzenia i miały odwagę uczyć się i myśleć poza schematami :)

  OdpowiedzUsuń
 7. Ależ lubię takie książki dla młodych czytelników - mądre i ślicznie wydane.

  OdpowiedzUsuń
 8. Widzę że to całkiem rozwijająca lekturka, chyba ją kupię w prezencie. Na chwilę obecną zapisuję tytuł.

  OdpowiedzUsuń
 9. Chociaż nie jestem w grupie docelowych odbiorców tej książki, to już wciągnęłam ją na listę czytelniczą, poznam z ciekawością. :)

  OdpowiedzUsuń
 10. Sama z przyjemnością zapoznam się z tą kosmiczną lekturą.

  OdpowiedzUsuń