Zostań konsultantką Avon

Zostań konsultantką Avon

 Sklep Avon

to marka produktów kosmetycznych popularna na polskim rynku. Warto z tego skorzystać. Zostań konsultantką Avon i korzystać z dodatkowych zniżek od 15% do 45 %, a oprócz tego otrzymaj produkty z programu dla nowych konsultantek. Dodatkowo możesz polecać kosmetyki znajomym, dając im bezpłatne katalogi z nowościami firmy. Proces rejestracji jest prosty, bezpłatny i nie ma konieczności kupowania czegoś co miesiąc. Oferta firmy Avon jest tak szeroka, że każdy na pewno znajdzie coś dla siebie.

sobota, 19 grudnia 2020

,,Zamek z piasku" Magdalena Witkiewicz


 

Wydawnictwo: Filia
Data wydania: 2020
Format : Książka
Ilość stron: 360
Do kupienia: Gandalf

Magdalena Witkiewicz napisała już kilkadziesiąt powieści. Postanowiłam zapoznać się z jedną z jej wcześniejszych publikacji.

Weronika wiedziała, że będzie chciała mieć dziecko. Niestety, mimo starań nie wychodziło im, kobieta nie mogła zajść w ciążę. Te ciągłe zawody sprawiły, że zaczęła oddalać się od męża. Czy nie było już szansy na uratowanie ich miłości?

Powieść została napisana w 2013 roku, więc już od tamtego czasu warsztat autorki się rozwinął. Ta pozycja nie jest jednak zła. Wywołuje emocje, zmusza do przemyśleń, pokazuje, że nie zawsze to co nowe jest lepsze.

Jestem przekonana, że gdyby Magdalena Witkiewicz pisała tę książkę teraz byłaby ona bardziej dopracowana, jednak wersja, którą czytelnik otrzymuje także zasługuje na przeczytanie. Piękne jest jej przesłanie.

,,Zamek z piasku" Magdaleny Witkiewicz to powieść na krótsze czytanie, z którą zapoznacie się w jedno popołudnie.

Moja ocena: 5/6
    
Książka została przeczytana w ramach wyzwania WyPożyczone

  

4 komentarze:

 1. Książkę czytałam i pamiętam, że wywołała we mnie mnóstwo emocji.

  OdpowiedzUsuń
 2. Magda zawsze w formie. Uwielbiam jej książki.

  OdpowiedzUsuń
 3. Nie czytałam wszystkich książek Witkiewicz, ale "Opowieść niewiernej" uwielbiam. Mam zamiar zabrać się za pozostałe książki autorki.

  OdpowiedzUsuń
 4. Bardzo lubię twórczość tej autorki, ta powieść też przypadła mi do gustu.

  OdpowiedzUsuń