Zostań konsultantką Avon

Zostań konsultantką Avon

 Sklep Avon

to marka produktów kosmetycznych popularna na polskim rynku. Warto z tego skorzystać. Zostań konsultantką Avon i korzystać z dodatkowych zniżek od 15% do 45 %, a oprócz tego otrzymaj produkty z programu dla nowych konsultantek. Dodatkowo możesz polecać kosmetyki znajomym, dając im bezpłatne katalogi z nowościami firmy. Proces rejestracji jest prosty, bezpłatny i nie ma konieczności kupowania czegoś co miesiąc. Oferta firmy Avon jest tak szeroka, że każdy na pewno znajdzie coś dla siebie.

niedziela, 20 grudnia 2020

,,Inni ludzie" C.J. Tudor


 

Wydawnictwo: Czarna Owca
Data wydania: 2020
Format : Książka
Ilość stron: 424
Do kupienia: Gandalf

W ostatnim czasie postanowiłam zapoznać się z twórczością C. J. Tudor i uważam, że ,,Inni ludzie" to najlepsza książka autorki, która ukazała się na polskim rynku.

Gabe wiedziała, że nie jest dobrym ojcem, że za mało czasu spędza z żoną i kilkuletnią córeczką. Gdy jednak wracał do domu dostał się do korku i wiedział, że nie zdąży na czas. To właśnie wtedy zauważył w podejrzanym samochodzie swoją córkę. Czy ktoś ją porwał? Sprawa wcale nie była aż tak oczywista.

W lekturę tej powieści wciągnęłam się od samego początku. Pojawia się tutaj drobny element fantastyczny, który dodaje tej lekturze wyjątkowości. Wprost nie mogłam oderwać się od tej książki przed przeczytaniem ostatniego zdania.

,,Inni ludzie" C.J. Tudor to pozycja na jedno dłuższe czytanie, która niesamowicie przypadła mi do gustu.

Moja ocena: 5/6
   
Książka została przeczytana w ramach wyzwania WyPożyczone
   
  

7 komentarzy:

 1. Super, że tak spodobała Ci się ta książka. Jeszcze nie miałam okazji jej czytać.

  OdpowiedzUsuń
 2. to chyba coś dla mnie, ja akurat wolałabym gdyby wątek fantastyczny zdominował fabułę, ale takiej historii też dałabym szansę

  OdpowiedzUsuń
 3. Skoro tak przypadła Ci do gustu to może ja także dam jej szansę.

  OdpowiedzUsuń
 4. O książce słyszałam. Miałam nawet w planach ją przeczytać, ale w natłoku innych książek przepadła. Fajnie, że ci się podobała.


  Książki jak narkotyk

  OdpowiedzUsuń
 5. Raczej nie dla mnie, ale ważne, że Tobie się podobała.

  OdpowiedzUsuń
 6. Słyszałam już co nieco o tym tytule, jestem ciekawa czy i mi by się spodobał.

  OdpowiedzUsuń
 7. Jeżeli twierdzisz, że jest to Jej najlepsza książka, to idę za Tobą w ciemno i wpisuję tę pozycję na swoją listę jako priorytet.

  OdpowiedzUsuń