Zostań konsultantką Avon

Zostań konsultantką Avon

 Sklep Avon

to marka produktów kosmetycznych popularna na polskim rynku. Warto z tego skorzystać. Zostań konsultantką Avon i korzystać z dodatkowych zniżek od 15% do 45 %, a oprócz tego otrzymaj produkty z programu dla nowych konsultantek. Dodatkowo możesz polecać kosmetyki znajomym, dając im bezpłatne katalogi z nowościami firmy. Proces rejestracji jest prosty, bezpłatny i nie ma konieczności kupowania czegoś co miesiąc. Oferta firmy Avon jest tak szeroka, że każdy na pewno znajdzie coś dla siebie.

czwartek, 5 marca 2020

,,Zamrożona" Natasza Socha

Wydawnictwo: Edipresse
Data wydania: 2020
Format: Książka
Liczba stron: 304
Do kupienia: Gandalf

Natasza Socha wydała kolejną pozycję, tym razem skupioną na seksualności i relacjach w zwiążku.

Julia miała 42 lata, trójkę dzieci i czuła, że w jej małżeństwie nie układa się tak, jak powinno. Przypadkowo podsłuchana rozmowa uświadomiła jej, że kobiety korzystają z portali randkowych i dopuszczają się zdrady, uprawiając stosunek z innymi mężczyznami. Czy także się na to zdecydowała?

Z książką zapoznałam się w naprawdę ekspresowym tempie,  z czego jestem niebywale zadowolona. Co prawda, niektóre wątki są dość przewidywalne, ale prawda jest taka, że powieść dostarczyła mi całkiem sporo emocji.

,,Zamrożona" Nataszy Sochy to historia o tym, że czasem musimy coś stracić, by móc zyskać to na nowo. Autorka nie boi się pisać tego, o czym większość osób nie mówi i pewnie dlatego jej książki są takie życiowe.

Moja ocena: 5/6

Książka została przeczytana w ramach wyzwania WyPożyczone


1 komentarz: