Zostań konsultantką Avon

Zostań konsultantką Avon

 Sklep Avon

to marka produktów kosmetycznych popularna na polskim rynku. Warto z tego skorzystać. Zostań konsultantką Avon i korzystać z dodatkowych zniżek od 15% do 45 %, a oprócz tego otrzymaj produkty z programu dla nowych konsultantek. Dodatkowo możesz polecać kosmetyki znajomym, dając im bezpłatne katalogi z nowościami firmy. Proces rejestracji jest prosty, bezpłatny i nie ma konieczności kupowania czegoś co miesiąc. Oferta firmy Avon jest tak szeroka, że każdy na pewno znajdzie coś dla siebie.

środa, 4 marca 2020

,,Piłka w grze! Drużyna" Katarzyna Wojtas

Wydawnictwo: Sztuka i Wiedza
Data wydania: 2012
Format: Książka
Liczba stron: 36
Do kupienia: Gandalf

Katarzyna Wojtas jest autorką książek dla dzieci. Jej inne pozycje to ,,Nieprawdziwy świat" i ,,Wirtualny nieprzyjaciel".

Kacper jest początkującym piłkarzem, który śpieszy się na mecz. Jest bardzo podekscytowany, chce wygrać. Jest kapitanem drużyny. Czuje, że coś uwiera go w lewym bucie, lecz nie przejmuje się tym. Za wszelką cenę chce wejść na boisko i zwyciężyć. Słabnie, ma coraz mniej siły. Wszyscy są tym zdumieni, przecież był najlepszy. W drugiej połowie gry trener zdejmuje go z boiska. Jak na to zareaguje? Czy weźmie udział w innych meczach? Czy się podda?

Kacper jest bardzo ambitnym dzieckiem, które za wszelką cenę chce wygrać, nie przyjmuje do siebie wiadomości, że czasem trzeba też przegrać. Mimo porażki, jaką był pierwszy mecz nie poddaje się i nie rezygnuje z funkcji kapitana drużyny. Książeczka pokazuje też,  że nasze kłamstwa szybko wyjdą na jaw, a wtedy będzie nam głupio. Nie ma sensu też być za bardzo zaciętym, gdyż wtedy działamy też na swoją niekorzyść.

Opowiadanie nadaje się już do kilkuletnich dzieci. Pomimo swojej niewielkiej długości zawiera w sobie wiele prawdziwych treści, o których należy pamiętać przez całe życie. Urozmaiceniem tego są także kolorowe obrazki, dzięki którym możemy lepiej wyobrazić sobie dany moment i rozwinąć swoją wyobraźnię.

Moja ocena: 6/6

Książka została przeczytana w ramach wyzwania WyPożyczone


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz